reklama

5G míří mezi virtuální operátory, prvním je SAZKAmobil

5G míří mezi virtuální operátory, prvním je SAZKAmobil
2022-09-21T12:00:45+01:00
• 21. 9. 2022

Fotka od Shiwa ID z Unsplash

1

Hlavní mobilní operátoři začali více lákat na možnost připojení k sítím páté generace, přičemž někteří používají označení 5G jen u některých tarifů pro větší nalákání, jiní si nekladou podmínky navíc. Nyní ale přišla řada na virtuální operátory.

SAZKAmobil jako první

Právě virtuální operátor SAZKAmobil oznamuje, že jeho klienti mohou nově využít 5G síť, přičemž zde nejsou jakékoliv podmínky. Dokonce vám stačí i předplacená karta a mobilní telefon s touto podporou.

„Ceny našich datových balíčků se nemění a všechny automaticky umožňují využít 5G.“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu a dodává: „Rychlost 5G sítě navíc nijak neomezujeme a její parametry tak vždy závisí jen na aktuálním vytížení sítě v daném místě.“

Tento virtuální operátor působí v síti Vodafone, tedy u operátora, který má jen u některých tarifů označení 5G, ale samotná síť je dle dostupných informací dostupná u všech tarifů i předplacených karet.

sazka 1203x729x

Zdroj: SAZKAMobil

Dá se předpokládat, že se ostatní virtuálové postupně přidají a 5G již bude běžnou součástí všech nabídek. Zatím se ale spíše jedná o marketingový tah, když v Česku primárně funguje NSA verze.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lucie Budínová

21. 9. 2022, 23:07
Android aplikace

Super!!! Mám velkou radost. Bylo pomalu a jistě potřeba 5G zprovoznit. Jsem ráda že to je SazkaMobil.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim