Už jen týden můžete na novém Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 ušetřit až 10 tisíc komerční článek

Už jen týden můžete na novém Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 ušetřit až 10 tisíc [komerční článek]
2022-08-18T20:38:09+02:00
• 18. 8. 2022

Předprodeje novinek od Samsungu jsou v plném proudu a do jejich konce zbývá poslední týden. Pokud si chcete pořídit nový Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 nebo Galaxy Watch5 co možná nejvýhodněji, jsou právě předobjednávky ideální volba. Do čtvrtka 25. srpna totiž můžete při koupi novinek ušetřit až 10 000 Kč, získat dárky a ještě si u telefonů zdarma prodloužit záruku na 3 roky.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 se v předprodeji vyplatí

Předobjednávky novinek od Samsungu se obecně vždy vyplatí, v případě nové generace ohebných telefonů to platí obzvlášť. Při předobjednávce Galaxy Z Fold4 totiž získáte bonus 10 000 Kč, u Galaxy Z Flip4 pak 7 000 Kč. Stačí jen při koupi novinky zároveň prodat svůj starý smartphone (nebo tablet, chytré hodinky či herní konzoli). Kromě toho na vás čeká ještě dárek v podobě Samsung Care+ a také prodloužená záruka na 3 roky zdarma.

U Mobil Pohotovosti pak můžete využít služeb, které jsou právě obměně starého telefonu za nový přímo šité na míru. Na výběr máte hned ze tří služeb, pokud ovšem chcete nový Samsung za historicky nejnižší cenu, je potřeba sáhnout po službě Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš, kdy se vám od ceny odečte nejenom hodnota vašeho starého telefonu, ale také hodnota nového Samsungu po dvou letech. Díky tomu můžete Galaxy Z Fold4 mít už za 863 Kč měsíčně a Galaxy Z Flip4 dokonce jen za 355 Kč měsíčně.

Samsung ecosystyem galaxy zflip4 borapurple watch5 pinkgold buds2pro 1400x840x

Galaxy Watch5 se sluchátky zdarma

I nové Galaxy Watch5 a Watch5 Pro se vyplatí předobjednat, protože do 26. 8. dostanete k hodinkám jako dárek sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 3 790 Kč. U Mobil Pohotovosti opět můžete snadno vyměnit své staré hodinky za novinku od Samsungu, což je zároveň i nejvýhodnější způsob, jak si je pořídit. Získáte totiž ještě 15% bonus k výkupu a Galaxy Watch5 vás tak vyjdou třeba už na 231 Kč měsíčně. Do stejného data si samozřejmě můžete předobjednat i nové Galaxy Buds2 Pro, ke kterým jako dárek získáte bezdrátovou nabíjecí podložku Samsung

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat