reklama

Nové ColorOS 13 od Oppo dostane 35 zařízení do konce roku

Nové ColorOS 13 od Oppo dostane 35 zařízení do konce roku
2022-08-20T08:00:03+02:00
• 20. 8. 2022

Zdroj: FoneArena

Necelý jeden rok stačil softwarovým inženýrům z firmy Oppo na vydání nové generace vlastní platformy ColorOS. Oficiálního odhalení se dočkala v pořadí 13. verze a v jejich základech již naleznete nejnovější operační systém Android 13. Čerstvý ColorOS 13 přináší samozřejmě mnoho nových funkcí a především oživené prostředí po vizuální stránce.

Nic pokrokového

Ve jménu Aquamorphic Design si společnost připravila více zaoblených hran u všech objektů a doplňují jej vodní efekty. Režim Always-On Display byl přejmenován na tzv. Homeland, kde aktuální čas doprovází obydlí zvířat podle výkyvů teplot nebo můžete ovládat hudební přehrávač Spotify. Stlačená obnovovací frekvence na pouhý 1 Hz šetří až 30 % energie.

ColorOS 13 3 619x387x ColorOS 13 4 765x383x

Zdroj: GSMArena

Z novinek lze vyzdvihnout funkci rozpixelování profilového obrázku a jména při pořízení kopie obrazovky, která zachycuje jakýkoliv chat. Také je připraveno lepší propojení mezi Oppo zařízeními během práce či přenosnými počítači se systémem Windows. Uvolnění první aktualizace proběhne už v tomto měsíci pro majitele modelů Find X5, Find X5 Pro.

Do konce letošního roku se dočká celkem 35 zařízení z dílny čínského Oppo a v první polovině příštího roku bude následovat dalších 25 modelů včetně tabletu Pad Air.

ColorOS 13 2 1200x675x ColorOS 13 1 1024x576x

Zdroj: FoneArena

Zdroje: fonearena.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat