reklama

WhatsApp pro iOS a Android zavádí možnost používat v reakcích jakékoliv emoji

WhatsApp pro iOS a Android zavádí možnost používat v reakcích jakékoliv emoji
2022-07-14T19:36:41+01:00
• 16. 7. 2022

Zdroj: Dotekománie

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že by WhatsApp brzy mohl umožnit vybrat jakéhokoliv smajlíka v reakcích na zprávy. Dnes se tato zpráva potvrzuje a novinka se aktuálně uvolňuje pro uživatele iOS a Android zařízení. Na svém facebookovém profilu to uvedl ředitel společnosti – Mark Zuckerberg.

WhatsApp se chystá vylepšit reakce a chce tak trumfnout konkurenční Telegram

Reakce na zprávy ve WhatsApp získávají aktualizaci

Díky této aktualizaci bude možné použít jakýkoliv emotikon jako reakci na zprávy chatu. Aktuálně je v nabídce pouze šest předdefinovaných emotikonů. Aplikace jde v podstatě ve šlépějích aplikace Instagram, které rovněž umožňuje vybrat jakýkoliv emotikon. Pokud nevíte, jak reakci ke zprávě, kterou jste obdrželi, přidat, tak zde je návod. Na danou zprávu stačí dlouze „tapnout“ prstem a dojde k vyvolání nabídky emotikonů a stačí už si už jen vybrat. Přes tlačítko + pak otevřeme kompletní nabídku všech emotikonů.

whatsapp reactions 2 9to5mac 2000x1000x

Zdroj: 9to5mac

Novinka se začala nabízet dnes, to znamená, že nemusí být ihned dostupná pro všechny a chvíli může trvat, než přistane i na vašem zařízení. Novinka by měla být dostupná jak pro uživatele iOS, tak i pro Android. WhatsApp k reakcím zároveň uvádí, že lze použít pouze jeden emotikon ke zprávě, u mizejících zpráv mizí i emotikony a emotikony nelze nijak skrýt.

Zdroje: 9to5mac.com, facebook.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim