reklama

WhatsApp se chystá vylepšit reakce a chce tak trumfnout konkurenční Telegram

WhatsApp se chystá vylepšit reakce a chce tak trumfnout konkurenční Telegram
2022-07-01T16:36:19+01:00
• 2. 7. 2022

Zdroj: Dotekománie

Novinky na WhastApp se objevují v poslední době opravdu hojně. Někdy se jedná o drobná vylepšení, někdy naopak o funkce, které jsou zásadní. WhatsApp  tak například plánuje například zasílání souborů o velikosti až 2 GB, nebo přidat do skupinového chatu, nebo komunity až 512 lidí.

WhatsApp pracuje na vylepšení reakcí

Podle informací z webu WABetaInfo společnost aktuálně pracuje na vylepšení reakcí. Reakce na zprávy byly spuštěny v květnu tohoto roku. Ačkoliv se jedná o skvělou funkci, kterou WhatsApp zase o kus dotáhl konkurenci, nabídka emotikonů je omezená. Aktuálně je možné použít pouze šest předdefinovaných. Například konkurenční Telegram jich nabízí mnohem více a za příplatek pak kompletní nabídku spolu s dalšími prémiovými funkcemi.

WA NEW MESSAGE REACTION PLUS ANDROID IOS scaled 2327x2560x

Zdroj: WABetaInfo

Jak ja petrné z beta verze aplikace WhatsApp, tak by bylo možné nově použít jakýkoliv emotikon jako reakci na zprávu. Tím by WhatsApp trumfnul samotný Telegram, který kompletní sadu emotikonů nabízí za příplatek. Nově by se v aplikaci Whatsapp v nabídce emotikonů objevilo tlačítko +, kterým bychom se dostali na kompletní nabídku. Pokud jste zapojení do programu betatestování, můžete si tuto funkci již vyzkoušet, všichni ostatní si budou muset ještě nějaký čas počkat, než se novinka objeví ve verzi pro širokou veřejnost.

Zdroje: androidpolice.com, wabetainfo.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat