Televize do mobilu, TV, prohlížeče jen za 169 Kč s pořádným bonusem komerční článek

Televize do mobilu, TV, prohlížeče jen za 169 Kč s pořádným bonusem [komerční článek]
2022-07-18T12:42:59+02:00
• 18. 7. 2022

Fotka od Glenn Carstens-Peters z Unsplash

Abyste mohli sledovat televizi, tak jste dříve museli mít speciální přípojku, anténu nebo rovnou satelit. S příchodem technologie IPTV vám postačí pouhé internetové připojení a není nutné jakékoliv další zařízení. Nabídka je na trhu široká, ale s NejPřipojení TV můžete dostat spoustu zábavy za málo peněz.

NejPřipojení TV

Základní nabídka NejPřipojení TV nabízí 65 programů za pouhých 169 Kč měsíčně, přičemž můžete mít jeden účet spojen až se čtyřmi zařízeními. Nabízí se také rozšířená verze se 107 programy za 499 Kč. Pokud si dnes objednáte i byť základní balíček, dostanete na 3 měsíce všechny doplňkové. Budete tak mít zdarma Sportovní, Filmový, Český, Dětský, Dokumentární, Speciální a Lechtivý. To vše v hodnotě 643 Kč. Nejsou zde jakékoliv závazky, takže se následně můžete svobodně rozhodnout, který si ponecháte.

Zive xs 1242x2688x Dashboard xs 1242x2688x

NejPřipojení TV také nabízí chytré funkce jako Timeshift (zpětné přetáčení až 7 dnů), Nahrávka (1200 minut na 30 dnů), Vyhledávání, EPG+ a také funkci nabízející podobné pořady. NejPřipojení TV podporuje Android TV včetně mobilů a tabletů s Androidem, Apple TV včetně dalších zařízení od Applu, Samsung TV, LG TV, webový prohlížeč a dokonce Xbox.

Pro získání nabídky a speciální akce stačí objednat na těchto stránkách.

Jak službu objednat?

Služba se objednává online. Po kliknutí na tlačítko “Objednat online” budete přesměrování do nákupního košíku, kde provedete úhradu platební kartou. Po přičtení částku na náš účet Vám budou na email zaslány přihlašovací údaje do naší aplikace. V případě odkupu set-top-boxu Vám bude nejpozději následující pracovní den zaslán poštou na Vaši adresu.

Je služba se závazkem?

Ne, služba je zcela bez závazku. Objednání služby funguje formou předplatného na měsíc nebo rok dopředu.

Jak zruším předplatné služby?

Při registraci Vám byl na email zaslán přihlašovací login a heslo do zóny “Můj účet”. Zde můžete své předplatné na další období zrušit. V případě ztráty hesla si v přihlašovacím okně nechte vygenerovat nové, které Vám bude zasláno na email.

Mohu službu využívat na jakémkoli internetu?

Samozřejmostí je připojení bez omezení stahování dat neboli FUP. Minimální rychlost doporučujeme mít alespoň 10 Mbps download. V případě nižší rychlosti je možné Vaši kvalitu “ořezat” a zajistit tím tak nepřerušované sledování. Nedoporučujeme připojení “bezdrátem” (parabola/talíř na střeše), protože toto připojení bývá dosti nestabilní a pak se projevuje “kostičkováním” obrazu.

Jaké set-top boxy jsou podporované?

  • Arris VIP4205
  • Arris VIP1113
  • Albis 807
  • Veškeré set-top boxy se systémem Android

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat