reklama

Oppo pracuje až na šesti nových zařízení

Oppo pracuje až na šesti nových zařízení
2022-07-14T19:30:45+02:00
• 14. 7. 2022

Zdroj: Oppo

Pro letošní rok má společnost Oppo připraveno ještě hromadu novinek, o kterých právě teď jako první informuje známý zahraniční zdroj Digital Chat Station. Přestože obsah zprávy není příliš obsáhlý, tak dává alespoň hrubou představu o připravovaných modelech. Kromě chytrých telefonů půjde také o nositelná zařízení nebo novou verzi vlastního rozhraní.

Očekávání jsou velká

Už během měsíce srpna bychom měli poznat další přírůstek do řady Find X, u něhož po vzoru konkurence především naleznete výkonný procesor Snapdragon 8+ Gen 1 od Qualcommu. Dále se očekává jedna speciální edice telefonu, která by měla vzniknout ve spolupráci s firmou Kodak a tím navázat na loňský model Find X3 Pro Photographer Edition.

Nástupce za skládací Find N má být rovněž v pořadí, přičemž jeho vývoj probíhá pod kódovým názvem White Swan a někdy letos jej poznáme přímo jako Find N2. Do nabídky by se mohlo poprvé podívat ještě zařízení s véčkovou konstrukcí se skládacím displejem uvnitř. Momentálně mu patří jen kódové označení Dragonfly a k oznámení může dojít koncem roku.

Nakonec v září či říjnu údajně proběhne tisková konference, kde představí spoustu novinek. Minimálně lze vyhlížet sportovní náramek Band 2, chytré hodinky Watch 3 a vylepšené rozhraní ColorOS 13.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat