reklama

Mobvoi jako první představí hodinky se Snapdragonem W5+ Gen 1 aktualizováno

Mobvoi jako první představí hodinky se Snapdragonem W5+ Gen 1 [aktualizováno]
2022-07-20T19:30:34+01:00
• 20. 7. 2022

Ticwatch Pro 2020 a TicWatch Pro 4G/LTE; Zdroj: Dotekomanie.cz

Aktualizováno 20. 7.

Firma Mobvoi společně s Qualcommem již potvrdila příchod nových hodinek s nejnovějším procesorem a dnes zde máme první náznak, jak budou hodinky vypadat, tedy aspoň trochu. Sice by mnozí očekávali rotační lunetu pro ovládání hodinek, ale asi se nedočkáme. Vzhledem k rychlosti zveřejňování informací odhadujeme, že hodinky budou představeny v řádu týdnů. Novinka by se měla jmenovat Mobvoi TicWatch Pro 4 a máme očekávat lepší výkon a hlavně delší výdrž na jedno nabití.

Mobvoi TicWatch Pro 4 1366x889 1366x889x

Zdroj: Mobvoi

Aktualizováno 19. 7.

Dnes jsme se dočkali představení nových procesorů od Qualcommu pro chytré hodinky a rovnou jsme se dočkali potvrzení, že procesor Snapdragon W5+ Gen 1 se prvně objeví u hodinek od společnosti Mobvoi. Zřejmě se tedy jedná o chystané prémiové hodinky, o kterých se začalo spekulovat.

Původní článek 18. 7.

Mezi velkými hráči na poli nositelné elektroniky se více méně prosadila společnost Mobvoi, která přišla na trh skrze mikroinvestice u svých prvních chytrých hodinek. Dnes nabízí celou řadu produktů, ale stále nejvíce dává důraz na hodinky. Posledním takovým modelem je TicWatch GTW eSIM. Nyní ale firma připravuje nové hodinky.

Hodinky s Wear OS

Společnost Mobvoi začala kontaktovat některé své nejvěrnější fanoušky s dotazem, jestli se chtějí zapojit do testování nových hodinek, na kterých se pracuje. Samotný popis je docela fádní. Zatím tedy víme, že hodinky nabídnou vylepšené senzory pro měření tepu a sledování fibrilaci síní.

Vzhledem k tomu, že popis zmiňuje, že budou obsahovat Google Pay, tak je jasné, že systémem bude Wear OS. Jen se zatím neví, jestli to bude rovnou nová generace, nebo stále Wear OS 2. Doufáme, že již ta nová. Hodinky nabídnou standardně GPS, mikrofon, reproduktor a budou mít certifikaci IP68. Měli bychom se ale dočkat vylepšené výdrže na jedno nabití. Odhadujeme, že Mobvoi minimálně použije Snapdragon Wear 4100+.

ww6vkinfawb91 1043x733x

Zdroj: u/jpcams (se souhlasem)

Hodinky mají přijít s prémiovým designem a celkově by se mělo jednat o nejvybavenější model od tohoto výrobce. Bohužel zatím nevíme, kdy se jich dočkáme. Vzhledem k testovací fází odhadujeme, že světlo světa spatří ve třetím kvartálu tohoto roku.

Zdroje: reddit.com, 9to5google.com, androidpolice.com, droid-life.com, droid-life.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim