reklama

Vivo spouští prodej levných sluchátek TWS Air

Vivo spouští prodej levných sluchátek TWS Air
2022-06-01T11:30:02+01:00
• 1. 6. 2022

Zdroj: Vivo

Pro nenáročné posluchače si společnost Vivo připravila bezdrátová sluchátka s názvem TWS Air. Novinka byla oficiálně představena před pár dny a teď pomalu vstupují do volného prodeje. I když předprodej trval několik málo dní, tak rozhodně u nich nemohlo dojít k okamžitému vyprodání, neboť samotná firma jim nevěnovala žádnou extra pozornost.

Nepředali se

Designové zpracování odpovídá ověřeným AirPodům od Applu a dnešní zástupce zaujme velmi nízkou hmotností 3,5 gramu. Konstrukce získala certifikaci IP54, takže si umí alespoň poradit se stříkající vodou například u bazénu. Dále stopky sluchátek obsahují dotykové plošky pro ovládání.

Vivo TWS Air 949x696x

Zdroj: Gizmochina

Vnitřní sestava každého sluchátka obsahuje 14,2mm měnič a dva mikrofony doplněné o umělou inteligenci, která pasivně redukuje okolní šum. Nicméně uvedená latence 117 ms jasně odpovídá zaměření. O vylepšení stereo zvuku se stará technologie DeepX 2.0. Připojení probíhá standardně přes funkci Bluetooth 5.2.

Z pohledu výdrže jsou připraveny na 4,5 hodiny provozu nebo 25 hodin při postupném dobíjení přes dodávané pouzdro. Každé sluchátko obsahuje 27mAh baterii a pouzdro s USB-C vstupem vyplňuje 420mAh baterie. Vybírat lze ze dvou barevných provedení (bílé, modré) za cenu od cca 685 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat