reklama

Vivo spouští prodej levných sluchátek TWS Air

Vivo spouští prodej levných sluchátek TWS Air
2022-06-01T11:30:02+02:00
• 1. 6. 2022

Zdroj: Vivo

Pro nenáročné posluchače si společnost Vivo připravila bezdrátová sluchátka s názvem TWS Air. Novinka byla oficiálně představena před pár dny a teď pomalu vstupují do volného prodeje. I když předprodej trval několik málo dní, tak rozhodně u nich nemohlo dojít k okamžitému vyprodání, neboť samotná firma jim nevěnovala žádnou extra pozornost.

Nepředali se

Designové zpracování odpovídá ověřeným AirPodům od Applu a dnešní zástupce zaujme velmi nízkou hmotností 3,5 gramu. Konstrukce získala certifikaci IP54, takže si umí alespoň poradit se stříkající vodou například u bazénu. Dále stopky sluchátek obsahují dotykové plošky pro ovládání.

Vivo TWS Air 949x696x

Zdroj: Gizmochina

Vnitřní sestava každého sluchátka obsahuje 14,2mm měnič a dva mikrofony doplněné o umělou inteligenci, která pasivně redukuje okolní šum. Nicméně uvedená latence 117 ms jasně odpovídá zaměření. O vylepšení stereo zvuku se stará technologie DeepX 2.0. Připojení probíhá standardně přes funkci Bluetooth 5.2.

Z pohledu výdrže jsou připraveny na 4,5 hodiny provozu nebo 25 hodin při postupném dobíjení přes dodávané pouzdro. Každé sluchátko obsahuje 27mAh baterii a pouzdro s USB-C vstupem vyplňuje 420mAh baterie. Vybírat lze ze dvou barevných provedení (bílé, modré) za cenu od cca 685 Kč.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim