reklama

Huawei brzy představí sluchátka FreeBuds Pro 2

Huawei brzy představí sluchátka FreeBuds Pro 2
2022-06-17T19:30:33+02:00
• 17. 6. 2022

Zdroj: Dotekománie

Ve velmi brzké době bychom mohli poznat další výsledek spolupráce mezi společnostmi Huawei a Devialet. Druhá jmenovaná značka původem z Francie je zaměřena na výrobu luxusních audio zařízení, přičemž čínskému výrobci by měla pomoci s vyladěním zvuku u připravovaných sluchátek. Podle aktuálního úniku v nejbližším období můžeme vyhlížet bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro 2.

Lepší než předtím

Pro AirPods Pro od Applu půjde o velmi silnou konkurenci a největší pozornost na sebe bude zřejmě strhávat funkce aktivního potlačení hluku, která ve třech stupních dokáže eliminovat zvuky až do výše 47 dB. Předchozí první generace to dotáhla jen k hodnotě 40 dB. Další novinkou jsou rovnou dva měniče s frekvenčním rozsahem 14 Hz až 48 000 Hz. První určený pro basy a druhý měnič pro výšky se středy.

Huawei FreeBuds Pro 2 2 660x660x Huawei FreeBuds Pro 2 1 660x660x

Zdroj: Winfuture

Ke kvalitnějšímu zvukovému výstupu má také přispět technologie Hi-Res Audio, vlastní ekvalizér Triple Adaptive Equalizer či nasazené algoritmy umělé inteligence. Celá konstrukce údajně získala certifikaci odolnosti IP54. Při postupném dobíjení zvládnou celkem 30 hodin provozu, ale s aktivovaným ANC na jedno nabití vydrží 4 hodiny. Bez aktivace ANC hrají 6,5 hodiny.

Obchodníci budou nabízet tři barevné verze (Blue Silver, Frost Silver, Ceramic White) za doporučenou prodejní cenu 199 eur (tj. cca 4 923 Kč).

Huawei FreeBuds Pro 2 4 800x800x Huawei FreeBuds Pro 2 3 660x660x

Zdroj: Winfuture

Zdroj: winfuture.de

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat