reklama

Oppo Enco R jsou jen další sluchátka do počtu

Oppo Enco R jsou jen další sluchátka do počtu
2022-05-26T11:30:40+02:00
• 26. 5. 2022

Zdroj: GSMArena

Nedávná konference pro média přinesla spoustu nových zařízení od společnosti Oppo a mezi ně patří také bezdrátová sluchátka s názvem Enco R. Ovšem jejich nízká cenovka se přímo odráží v kompletním seznamu specifikací, takže případní zájemci si budou muset vystačit s málem. Výrobce sice spustil systém objednávek, ale teprve v úterý 31. května vyrazí do světa.

Žádná sláva

Po stránce designového zpracování nemají moc daleko od první generace AirPods od Applu. Uvnitř každého sluchátka je 13,4mm měnič s membránou vyrobenou z titanu nebo 27mAh baterie zajišťující výdrž až 4 hodiny. O redukci okolního hluku se u dvojice mikrofonů stará pouze vlastní AI technologie. Herní režim snižuje latenci zvuku na 94 ms a funkce Bluetooth 5.2 podporuje audio kodek AAC.

Oppo Enco R 1 972x532x

Zdroj: GSMArena

Nechybí ani základní stupeň voděodolnosti IPX4 či dotykové plošky pro ovládání. Další přizpůsobení lze nastavit v doprovodné aplikaci Enco Live, kde musíme vyzdvihnout třeba možnost vzdáleného ovládání spouště fotoaparátu přes dotykovou plošku u jednoho sluchátka. Nabíjecí pouzdro s USB-C vstupem v sobě ukrývá 300mAh baterii, která sluchátkám obstará 5 nabití na celkových 20 hodin poslechu.

Firma Oppo si tuto novinku ocenila částkou po přepočtu 1 031 Kč.

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com, fonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat