reklama

O2 Chytré hodinky oficiálně, novinka pro hodinky Galaxy Watch4 s LTE

O2 Chytré hodinky oficiálně, novinka pro hodinky Galaxy Watch4 s LTE
2022-05-31T06:13:57+01:00
• 30. 5. 2022
1

Využívat chytré hodinky s LTE zatím bylo dost komplikované, jelikož operátoři nemají moc širokou podporu. Nyní se ale konečně objevuje služba O2 Chytré hodinky, která umožní využívat modely s LTE a podporou eSIM. Je zde ale několik podmínek, které je nutné splňovat.

O2 Chytré hodinky

Mobilní operátor O2 nás informoval, že od 15. červan bude spuštěna služba O2 Chytré hodinky. Jak asi tušíte, jde o funkci, kdy můžete používat LTE hodinky v rámci sítě operátora. Pakliže si již objednáte od zmíněného data, budete ji mít na půl roku zdarma. Po uplynutí 6 měsíců budete muset platit 99 Kč měsíčně.

„Nově tak bude jedno, jak daleko od svého mobilního telefonu jste. Poslouchat hudbu, volat nebo psát SMS bude možné odkudkoli jen prostřednictvím těchto hodinek. Stačí mít Samsung Galaxy Watch4 LTE a můžete začít využívat naplno všechny služby, které tyto technologiemi nabité hodinky nabízejí,“ říká ředitel pro produkty a inovace mobilních služeb O2 Roman Bacík.

V tomto případě se nenabízí nějaký samostatný tarif. Jde vlastně o příplatkovou službu pro váš aktuální tarif, Hodinky tak budou čerpat z nastavení tarifu. Aby toho nebylo málo, tak zatím O2 Chytré hodinky funguje jen v případě Samsung Galaxy Watch4 v LTE verzích. Pokud jste se těšili na Apple Watch s LTE, tak si budete muset počkat. Samotná podpora je plánovaná, ale nyní se čeká na Apple, jestli O2 projde certifikačním procesem, aby mohl i těmto majitelům nabídnout O2 Chytré hodinky.

SamsungGalaxyWatch4LTE 1920x1080x

Zdroj: O2

V rámci spuštění akce si operátor také připravil akci, která se koná od 1. června do 30. června. V rámci ní si může zájemce zakoupit Galaxy Watch4 LTE 46 mm za 9 499 Kč a pak za korunu dostane Samsung Galaxy Watch4 LTE 40.

Zdroj: tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

František Kroc

30. 5. 2022, 21:14

Ta cena telefonu nesedí s reklamou na obrázku.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat