reklama

Jabra uvádí sluchátka Elite 4 Active

Jabra uvádí sluchátka Elite 4 Active
2022-01-02T16:30:38+01:00
• 2. 1. 2022

Zdroj: Gizmochina.com

Společnost Jabra se po 4 měsících rozhodla přinést silnou konkurenci pro sluchátka Elite 3. Velmi krátká doba mezi současnou a nastupující generací potvrzuje nutnost rychlého přizpůsobování trhu, kam výrobci čím dál častěji přináší vlastní řešení. Dnešní novinka nese název Elite 4 Active, přičemž jde vůbec o prvního zástupce 4. generace série Elite.

Výrazná aktualizace

Sluchátka Elite 4 Active si vysloužila dvě klíčové novinky, které ocení především sportovně založení zákazníci. Zaprvé přichází technologie aktivního potlačení okolního hluku a také dochází ke zvýšení hodnocení odolnosti. Z certifikace IP55 se dostávají na IP57, což kupříkladu znamená lepší odolnost vůči potu nebo silnějšímu dešti.

Elite 4 Active 3 967x544x

Zdroj: Gizmochina.com

Uvnitř každého sluchátka je 6mm měnič a 2 MEMS mikrofony. Režim Příposlech (HearThrough) umožňuje poslouchat okolní zvuky bez nutnosti sundání z uší. Co se týče výdrže, tak na jedno nabití zvládnou 7 hodin provozu nebo 28 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem. To lze dobíjet jen pomocí dodávaného USB-C kabelu, nikoliv bezdrátově.

Výbavu uzavírá funkce Bluetooth 5.2 nebo podpora kodeků SBC, AAC, aptX. První kusy jsou k zakoupení ve Velké Británii za 120 liber (tj. cca 3 553 Kč).

Elite 4 Active 1 677x451x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: engadget.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim