reklama

Pořiďte si Windows 11, MS Office a mnohý další software za ty nejlepší možné ceny! sponzorovaný článek

Pořiďte si Windows 11, MS Office a mnohý další software za ty nejlepší možné ceny! [sponzorovaný článek]
2021-12-04T00:30:18+01:00
• 1. 12. 2021

Školní rok sice již běží na plné obrátky, nikdy však není pozdě na koupi nového softwaru pro svůj počítač. Icmmo.com si nyní připravilo obrovskou slevovou akci, u které můžete ušetřit 61 % z původní ceny. Tento populární e-shop se na halloweenskou akci opravdu dlouho připravoval, přičemž k dispozici jsou slevy na řadu produktů.

Windows 11 Pro pouze za 15,27 eur!

Softwarová výbava vašeho počítače je stejně tak důležitá jako samotné komponenty. Proto není radno podceňovat výběr například operačního systému. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu přání.

dotekomaniecz 121 1128x751x

icmmo.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Tento týden icmmo právě zahájil velký podzimní výprodej 2021, kde máte až 60% slevu z plné ceny a další produkty!

43% sleva s kuponem DTA43

61% sleva s kuponem DTA61

Antivirus Software: 43% sleva s kuponem DTA43

Objevte více zde >>

Nakupování na mmohk je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu mmors.pay@gmail.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim