reklama

Spotify ruší Car View podobu aplikace

Spotify ruší Car View podobu aplikace
2021-11-26T08:00:12+02:00
• 26. 11. 2021

Car Thing; Zdroj: Spotify

Společnosti se snaží starat o své služby a aplikace, což někdy vyžaduje, aby došlo na odebrání nepotřebných věcí, nebo těch, které neuspěly. Spotify sem tam dělá změny ve své aplikaci, ale tentokrát se zvedla vlna negativních reakcí na poslední novinku.

Netlfix ve spolupráci se Spotify připravuje novou sekci, bude obsahovat filmové soundtracky a podcasty

Car View

V roce 2019 společnost začala testovat speciální režim Car View, který nabízí upravený vzhled. Ten se nejvíc hodí při řízení auta, jelikož došlo na zjednodušení a také na zvětšení ovládacích prvků. Následně byla novinka zavedena a mnozí uživatelé si na ni zvykli. Uživatelé ale tento týden zaznamenali, že funkce jednoduše zmizela z aplikace. Není dostupná ani v nastavení. Chvíli to vypadalo na nějakou chybu a mnozí vyhlíželi rychlou opravu. Bohužel se tak nestane.

image 16 999x678x

Zdroj: Spotify

Došlo na potvrzení od zaměstnance společnosti Spotify, že režim Car View byl odstraněn z aplikace a neplánuje se jeho obnovení. Dále uvedl, že funkce musela být odstraněna ve prospěch nadcházejících novinek, přičemž Spotify nezapomnělo na řidiče a plánuje vylepšení právě při řízení auta. Více informací není k dispozici, ale je otázkou, jestli nespecifikované novinky se budou týkat přímo aplikace, nebo dojde na novou integraci, případně zařízení.

V tuto chvíli Spotify nabízí řidičům speciální zařízení Car Thing, ale tento kus hardwaru je dostupný jen v USA. Možná se plánuje rozšíření do dalších krajin. Případně se nabízí spolupráce s jinými výrobci, kteří by mohli nabídnout nativní podporu pro tuto streamovací službu. Kdy se ale dočkáme náhrady, nebylo specifikováno.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat