reklama

Spotify testuje speciální režim, který se aktivuje při řízení automobilu

Spotify testuje speciální režim, který se aktivuje při řízení automobilu
2019-01-17T09:38:08+01:00
• 17. 1. 2019
1

Spotify je na trhu s hudebním průmyslem absolutní jedničkou, a to už pěknou řadu let. Právě tato společnost nastartovala trend v podobě streamování hudby. Během dvou až tří let se tento průmysl skutečně rozrostl do takových výšin, že se v tomto segmentu začal pohybovat i Apple a další společnosti.

Několik let se navíc Spotify snažilo přinést uživatelům takové řešení, díky kterému budou moci při jízdě ovládat hudbu jednoduše a hlavně bezpečně. Samozřejmě můžete využít i služeb Android Auto, které vyvinula společnost Google. 

Spotify myslí na vaší bezpečnost

Android Auto je vybaveno zajímavou funkcí, pomocí které si můžete Spotify se svým autem jednoduše synchronizovat. Při jízdě pak můžete hudbu ovládat tak, abyste neohrozili sebe a ani své okolí. Společnost Spotify se však rozhodla pracovat na vlastním řešení. 

Zahraniční server AndroidPolice zjistil, že speciální režim pro automobily Spotify vyvíjelo již před rokem, ovšem mezi širokou veřejnost se novinka nikdy nedostala. Mobilní hudební aplikace se však nyní dočkala režimu pod názvem Car View. V současné chvíli je k dispozici pouze na hrstce zařízeních.

Dle všeho by se tento režim měl aktivovat zcela automaticky, tedy pouze v případě, že bude váš chytrý telefon připojen k vašemu automobilu (zpravidla skrze Bluetooth technologii). Jak si můžete všimnout z přiložených fotografií, speciálně upravený režim nabízí velmi jednoduché uživatelské rozhraní.

Režim je samozřejmě možné kdykoliv při jízdě vypnout, popřípadě v nastavení aplikace si jej deaktivujete. Jak jsem již avizoval výše, režim je v současné chvíli k dispozici pouze pro malou hrstku uživatelů. Doufejme tedy, že se již brzy dostane ke všem uživatelům. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Patrik Beránek

17. 1. 2019, 9:55

Naštěstí se dá deaktivovat, zůstává mi notifikace i po odpojení auta…

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim