reklama

Oppo chce vypustit Reno6 Lite do Evropy

Oppo chce vypustit Reno6 Lite do Evropy
2021-11-11T11:30:51+01:00
• 11. 11. 2021

Zdroj: Oppo

Modelová řada Reno6 u společnosti Oppo nedorazila ještě do svého konce, přestože 7. generaci poznáme během tohoto měsíce. Každopádně nejnovější spekulace přibližují další novinku s názvem Reno6 Lite, která by měla být vypuštěna na evropské trhy v nejbližší možné době. K dispozici jsou jak klíčové specifikace, tak i jedno produktové video.

Přírůstek pro masy

Zařízení sice získá přívlastek Lite, ale očekávaná výbava mu předpovídá poměrně slibnou budoucnost. Do jeho čelní části se postaví AMOLED panel s FullHD+ rozlišením a proděravěným otvorem pro selfie kamerku. Součástí hardwarové výbavy údajně bude neupřesněná čipová sada od Qualcommu, 6GB operační paměť RAM (+ 5 GB virtuálně) nebo 128GB interní úložiště.

Vzadu můžete vyhlížet 5 000mAh článek baterie s rychlým 33W nabíjením či trojici fotoaparátů (48 + 2 + 2 MPx). Uživatelé nebudou ošizeni ani o čtečku otisků prstů, neboť bude integrována přímo pod displejem. Jiné zdroje jsou nemálo přesnější a připisují mu 6,53palcový displej s 60Hz obnovovací frekvencí, 16MPx selfie kamerkou, osmijádrový procesor Snapdragon 662. Na úplný konec lze dodat, že uvnitř telefonu má běžet operační systém Android 11 pod vlastním rozhraním ColorOS 11.1.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim