reklama

Galaxy A53 5G se začíná pomalinku poodhalovat

Galaxy A53 5G se začíná pomalinku poodhalovat
2021-11-08T18:00:38+01:00
• 8. 11. 2021

Samsung Galaxy A52 5G; Zdroj: Dotekománie.cz

Samsung se snaží lákat na své top modely, ale za pozornost stojí i jeho smartphony střední třídy. Nejvíce asi zaujal mobil Samsung Galaxy A52 5G (recenze). Nabízí se velmi dobré specifikace s rychlým displeje a odolností vůči vodě a prachu. Optická stabilizace obrazu je v tomto případě samozřejmostí. Sám Samsung si nasadil vysokou laťku, kterou bude muset překonat.

Galaxy A53 5G

Nyní se objevily neoficiální rendery nadcházejícího modelu Galaxy A53 5G, které jsou založeny na uniklých schématech. Samozřejmě tato podoba nemusí být finální, ale vzhledem k tomu, že pochází od @onleaks, který je velmi přesný v těchto únicích, tak se spíše díváme na skoro finální podobu.

Bohužel zatím nemáme nějaké přesnější informace o hardwarové výbavě, ale například se sníží tloušťka. Také můžeme uvést, že Galaxy A53 5G nebude mít konektor pro sluchátka, což je celkem viditelná změna oproti Galaxy A52 5G. Dá se očekávat, že se nabídne modernější procesor a případně dojde k vylepšení foťáků.

Pokud by Samsung chtěl opět udělat z Galaxy A53 5G mobil, o kterém se bude nějakou dobu mluvit a bude zajímavým zástupcem střední třídy, tak bychom očekávali například bezdrátové nabíjení. Zatím ale nemáme jakékoliv indicie, že by se něco takového chystalio.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim