Windows 11 jsou tady! Pořiďte si Windows 10 Professional za 186 Kč a zajistěte si bezproblémový upgrade sponzorovaný článek

Windows 11 jsou tady! Pořiďte si Windows 10 Professional za 186 Kč a zajistěte si bezproblémový upgrade [sponzorovaný článek]
2021-10-06T21:04:52+02:00
• 7. 10. 2021
1

Windows 11 jsou tady. Microsoft vydává po letech nový operační systém. Uživatelé, kteří vlastní legální licenci systému Windows 10, mají zajištěn upgrade na Windows 11 zdarma. Proto je nyní ta nejlepší příležitost si bezproblémový upgrade zajistit  s legální a cenově výhodnou nabídkou na produkty Microsoftu.

Zajistěte si hladký přechod na Windows 11 díky legální cenově výhodné licenci

Nové Windows 11 přináší přepracovaný vzhled a mnoho nových funkcí. Pokud vlastníte legálně pořízené Windows 10, pak za upgrade nebudete nic platit, Stačí počkat, až vám systém oznámí, že je aktualizace k dispozici. Pokud vám nové Windows 11 nebudou vyhovovat, můžete se do 10 dnů vrátit zpět.

210929 720p gd24 E 1280x720x

Ve spolupráci s internetovým obchodem Godeal24.com vám pravidelně přinášíme cenově výhodné nabídky na produkty společnosti Microsoft. V dnešní nabídce tak můžete získat například Windows 10 Professional jen za 7.35 EUR (cca 186 Kč). V nabídce je ale mnoho dalších produktů společnosti Microsoft za atraktivní ceny a se zárukou, že všechny licence jsou plně legální.

 

Nabídka produktů Microsoft bez nutnosti použít slevový kód:

Sleva 60 % s použitím kódu: SGO60

 

Sleva s použitím kódu: SGO45

 

Nástroje pro vás počítač za skvělé ceny, bez použití slevového kódu

Pokud vás nabídka na produkty společnosti Microsoft zaujala, neváhejte a objednávejte. Pakliže byste měli jakýkoli dotaz, nebo problém s objednávkou, můžete kontaktovat podporu obchodu Godeal24.com na emailové adrese: service@godeal24.com.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Thanks for sharing such a great information, anyway I experienced free keys became inactive after sometime so I was searching for Windows 11 Pro free key or activatior for my pc and By Searching I found it from takenbest.com as I saw their products are good with cheap price.
You can visit this site by searching on Google. I also found 22% discount by using a coupon code: Newyear20%

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat