Termín DevFestu jsme přeložili pro štěstí potřetí, ale naposled

Termín DevFestu jsme přeložili pro štěstí potřetí, ale naposled
2021-10-26T16:30:09+02:00
• 26. 10. 2021

Celorepublikový tým zkušených dobrovolníků z komunit GUG.cz a TechMeetup Ostrava spojil síly v organizaci letošního DevFestu. Konference nejen od vývojářů, nejen pro vývojáře, která má v České republice dlouholetou tradici a formát blíže festivalu, letos bude probíhat netradičně v českém jazyce a v hybridní formě. Na 200* účastnic a účastníků se sejde v Ostravském sále GONG a letošní program se bude streamovat pro závazně registrované uživatele na webu www.devfest.cz. Partnery pro letošní rok jsou společnosti Google, CertiCon. Stora Enso, Y Soft, JetBrains, Quadient a SDE.

Hybridní konference DevFest 2021 odstartuje v pátek 26. listopadu 2021

„Devfest.cz 2019 byl komunitní událostí roku, která se mohla rovnat komerčním konferencím. Dokonce si konferenci přijel natočit globální tým z Googlu,“ vysvětluje Filip Goszler, CEO GUG.cz. „Pandemie nám znemožnila uspořádat ročník 2020, za poslední rok a půl jsme ale získali zkušenosti s pořádáním online i hybridních akcí a hodláme je na Devfestu 2021 zúročit,“ dodává Goszler.

Současně se budou odehrávat veřejná společná vysílání hlavního streamu v Brně, Praze a dalších městech České republiky. Uspořádat vlastní sledování konference bude snadné i pro školy, místní komunity nebo laickou veřejnost – tým expertních dobrovolníků z GUG.cz nabídne organizátorům DevFest.cz Connect materiály, návody i technickou pomoc. Jako odměnu za uspořádání lokálního vysílání s doprovodným programem nabízíme pro tento typ odběru registraci na DevFest stream zcela zdarma. Pokud byste chtěli takovéto lokální vysílání uspořádat i ve vašem městě, stačí organizátorů napsat na e-mail devfest@gug.cz.

DevFest 2019 147 of 196 web 2500x1667x

Odbornou záštitu k výběru řečníků letos přebírá TechMeetup – účastníci se mohou těšit na čistě vývojářská témata nebo na podnikatelské a manažerské dovednosti. Miroslav Minárik vysvětlí, jak v LMC pracují s dostupností serverů s databázemi Postgresql, Jakub Malina z Mixitu ukáže, že i výrobní linka se dá naprogramovat na Ruby on Rails a Tom Janků předvede, jak vypadá agilní transformace vývojářských procesů v České spořitelně. ”Tradiční workshopy jsme posunuli na den před Devfestem. Účastníci se tak mohou registrovat na workshopy a zároveň druhý den uvidí všechny přednášky, které jsou tentokrát pouze v jedné časové lince,” říka Danny Macho, hlavní organizátor letošního Devfestu.

„Společnost Google dlouhodobě podporuje komunity vývojářů a fanoušků technologií a Devfest je pro nás vyvrcholením komunitní sezóny po celém světě. Těší mě, že ani pandemie nevzala české technologické komunitě chuť pořádat vzdělávací akce pro veřejnost,“ ~ Pavlína Fojtíková, Product Marketing Manager, Google

Pro více informací, registrace, koupi vstupenek a odběr novinek navštivte www.devfest.cz.

*V případě změn vládních opatření souvisejících s pandemií koronaviru budeme počet offline vstupenek upravovat. Vyplatí se koupit vstupenku co nejdříve. Pokud dojde k omezení počtu lidí na akci, budeme se řídit pořadím nákupu vstupenky / registrace. V případě, že zaplatíte za offline akci a z důvodů pandemických opatření Vás nebudeme moci uvítat osobně, vrátíme Vám rozdíl ceny mezi online a offline vstupenkou. Možnost konferenci sledovat Vám tedy zůstane v každém případě.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat