reklama

Brick je nový reproduktor od Realme

Brick je nový reproduktor od Realme
2021-10-11T18:00:01+02:00
• 11. 10. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Tisková konference společnosti Realme je za dveřmi a kromě očekávaného telefonu GT Neo2 se také ukáže nový bezdrátový Bluetooth reproduktor s názvem Brick. Jak vychází ze samotného názvu, tak zařízení alespoň velikostně připomíná cihlu, což se čínský výrobce snažil maximálně využít při volbě funkcí. Oproti dvěma předchůdcům jde zatím o nejlepšího zástupce.

Navrch ve všech směrech

Masivní konstrukce je postavena na neupřesněné slitině hliníku a černé barvě s šedými písmy. Obdržená certifikace IPX5 znamená, že případní majitelé se nemusí obávat případného potřísnění vodou. K ovládání jsou určena celkem čtyři tlačítka a čtyři LED diody indikující aktuální kapacitu baterie. Z audio výbavy lze vyzdvihnout 20W basový zesilovač, dva širokopásmové reproduktory a dva pasivní basové zářiče.

Realme Brick 3 788x490x Realme Brick 2 788x490x

Zdroj: Gizmochina.com

Článek baterie s kapacitou 5 200 mAh dokáže vydržet až 14 hodin nepřetržitého poslechu a k dobíjení poslouží vstup pro USB-C kabel. Nechybí ani možnost propojení dvou Brick zařízení k vytvoření 360° prostorového zvuku. Dodatečné konfigurace půjdou provádět v doprovodné aplikaci Realme Link. Úplným závěrem zbývá dodat, že už ve středu 13. října bychom měli znát konečnou prodejní cenu, datum zahájení prodeje a případně další barevné verze reproduktoru.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim