reklama

Brick je nový reproduktor od Realme

Brick je nový reproduktor od Realme
2021-10-11T18:00:01+02:00
• 11. 10. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Tisková konference společnosti Realme je za dveřmi a kromě očekávaného telefonu GT Neo2 se také ukáže nový bezdrátový Bluetooth reproduktor s názvem Brick. Jak vychází ze samotného názvu, tak zařízení alespoň velikostně připomíná cihlu, což se čínský výrobce snažil maximálně využít při volbě funkcí. Oproti dvěma předchůdcům jde zatím o nejlepšího zástupce.

Navrch ve všech směrech

Masivní konstrukce je postavena na neupřesněné slitině hliníku a černé barvě s šedými písmy. Obdržená certifikace IPX5 znamená, že případní majitelé se nemusí obávat případného potřísnění vodou. K ovládání jsou určena celkem čtyři tlačítka a čtyři LED diody indikující aktuální kapacitu baterie. Z audio výbavy lze vyzdvihnout 20W basový zesilovač, dva širokopásmové reproduktory a dva pasivní basové zářiče.

Realme Brick 3 788x490x Realme Brick 2 788x490x

Zdroj: Gizmochina.com

Článek baterie s kapacitou 5 200 mAh dokáže vydržet až 14 hodin nepřetržitého poslechu a k dobíjení poslouží vstup pro USB-C kabel. Nechybí ani možnost propojení dvou Brick zařízení k vytvoření 360° prostorového zvuku. Dodatečné konfigurace půjdou provádět v doprovodné aplikaci Realme Link. Úplným závěrem zbývá dodat, že už ve středu 13. října bychom měli znát konečnou prodejní cenu, datum zahájení prodeje a případně další barevné verze reproduktoru.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat