Kumi láká na nové chytré hodinky za cenu od 400 Kč sponzorovaný článek

Kumi láká na nové chytré hodinky za cenu od 400 Kč [sponzorovaný článek]
2021-10-28T09:45:46+02:00
• 28. 10. 2021

Zdroj: KUMI

Nový čínský výrobce elektroniky, který se specializuje na chytré zařízení a pro každodenní použití připravil na tento podzim několik svých nových produktů, konkrétně se jedná o nositelná zařízení, tedy chytré hodinky. Nová aktuální nabídka nabízí několik chytrých hodinek za zvýhodněné ceny. Konkrétně se jedná o modely GT5, KU2S, GW16T a KU 2 Plus. Přiblížíme si jednotlivá zařízení, které jsou nyní za akční cenu.

KUMI

Zdroj: KUMI

KUMI GT5

Hodinky Kumi GT 5 nabízí chytré vlastnosti pro používání hodinek jako prodloužené ho telefonu. Nemusíte vytahovat svůj chytrý telefon, abyste přijali telefonní hovor, stačí k tomu použít chytré hodinky Kumi GT5. Telefonovat můžete přímo skrze tyto hodinky, navíc nemusíte se bát ani nepříznivých venkovních podmínek. Hodinky nabízí IP 68 a tím pádem jsou odolné proti vodě a prachu. Nabízí oznamovací oblast okolo ciferníku v podobě diod. Díky tomu budete mít informace o tom, jestli vám přišla zpráva.

KUMI

Zdroj: KUMI

KUMI KU2S

Dalším akčním produktem je Kumi KU2S, které mají velký 1,69palcový zaoblený displej taktéž mají ochranu IP68 proti vodě a prachu. Hodinky nabízejí osm sportovních režimů. Jsou velice lehké, proto jsou vhodné například i pro dámy a či pro nadšené sportovce. KU2S zároveň mají stylový vzhled.

KUMI

Zdroj: KUMI

KUMI GW16T

Dalším modelem ze zlevněných produktů je GW16T. Tyto hodinky jsou nabízeny s následujícími funkcemi: měření spánku, jsou vodě odolné měření tepu, měření tlaku, ukázání kyslíku, množství kyslíku v krvi. Podporují několik sportovních aktivit a též na nich můžete přijímat esemesky či hovory.

KUMI KU 2 Plus

Posledním modelem jsou a hodinky KU 2 Plus, které mají zaoblený displej po všech stranách čili nejenom po bocích, ale i na horní a spodní části. Tyto hodinky přichází ve dvou barevných variantách černá a modrá. Výrobce též nabízí možnost volby několika různých grafických provedení ciferníků. KU 2 Plus disponují 200mAh baterií a mají vydržet týden nepřetržitého používání i při každodenním měření teploty a spánek.

KUMI

Zdroj: KUMI

Chytré hodinky od nového výrobce Kumi zakoupíte na Aliexpressu nyní za akční ceny. Pro nižší cenu můžete využít kupóny, které získáte přímo v obchodě.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat