reklama

Pořiďte si domácí gravírku Atomstack A5, nyní se skvělou slevou! sponzorovaný článek

Pořiďte si domácí gravírku Atomstack A5, nyní se skvělou slevou! [sponzorovaný článek]
2021-09-13T11:45:29+02:00
• 13. 9. 2021

Není tak časté, že bychom v německého skladu našli zajímavější produkt. Hovoříme teď o kompaktním laseru Atomstack A5, který dokáže vygravírovat libovolný obrázek nebo tvar na různé materiály. Zpravidla jej můžete použít na papír, dřevu, kůži a podobně. 

Pozoruhodné je, že můžete laser dobíjet i z powebanky, takže proces gravírování můžete vykonat takřka kdekoliv. Je třeba si ale dávat pozor na svůj zrak. Proto výrobce dává k laseru ochranné brýle, přičemž laser samotný je chráněn heslem. Nemělo by se tak stát, že by jej mohly začít používat vaše děti. 

ATOMSTACK A5 nyní za perfektní cenu

Samotný laser se s telefonem páruje skrze Bluetooth a napájení probíhá přes USB-C konektor. Atomstack A5o je vylepšen o stojan s automatickým nastavením, který se nastaví a zaostří během několika sekund. Integrované senzory stojanu měří vzdálenost mezi laserovým generátorem a cílem a automaticky upravují výšku, aby se ujistil, že ohnisková vzdálenost je ve správné vzdálenosti od povrchu objektu. 

ATOMSTACK A5 ATOMSTACK A5 ATOMSTACK A5

Před gravírováním nejprve ukáže plánovanou trajektorii vzoru promítnutím vodicího laseru na cílový povrch. Uživatelé mohou snadno upravit velikost, polohu a úhel otočení vzoru na základě trajektorie náhledu. Jakmile jste se vzorem spokojeni, stačí stisknout tlačítko pro gravírování.

Gravírovací Atomstack A5 nyní můžete pořídit za cenu pouhých 195 eur. Pokud ale využijete slevový kód TTLEA, zaplatíte jen 135,99 eur, což už je řádná sleva. Objednávat můžete také z německého skladu, díky čemuž u vás laser bude během pár dní a navíc se vyhnete dodatečným poplatkům. Kupujte ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat