reklama

Pixel 6 (Pro) se zřejmě představí 30. září, prozrazuje nové video od Googlu

Pixel 6 (Pro) se zřejmě představí 30. září, prozrazuje nové video od Googlu
2021-09-09T07:48:20+02:00
• 9. 9. 2021

Zdroj: Google

Již příští týden Apple představí nové iPhony a pravděpodobně ještě další zařízení. Chvíli se spekulovalo, že bychom se ve stejnou dobu mohli dočkat také uvedení nových Pixelů 6 od Googlu, ale následně se ukázalo, že se tak nestane. Google v tuto chvíli uvedl poslední beta verzi Androidu 12, takže co nevidět se dočkáme stabilní verze. To zároveň nasvědčuje i tomu, že budou uvedeny ve stejnou dobu i nové Pixely. Zatím se ale Google pochlubil oficiálním datumem, ale možná ho nastínil v novém videu.

Android 12 dostává vyhledávání, na které jsme čekali roky [aktualizováno]

Na konci měsíce?

Google nečekal na představení nových Pixelů a rovnou do světa vypustil oficiální tiskové rendery nových mobilů. Současně potvrdil některé specifikace, některé i nepřímo. Novinky budou obsahovat zcela nový procesor Google Tensor, o jehož výrobu se stará Samsung. Očekáváme nové fotografické senzory a čtečka otisků prstů bude v displeji.

Pixel 6 (Pro) nabídne kýženou změnu [aktualizováno]

Dnes došlo na uvedení videa lákajícího na samotné mobily Pixel 6 a Pixel 6 Pro. Tentokrát jsou ve videu i přímo záběry reálných produktů, byť obsah je více méně zaměřen na samotný Android 12 a příchod designového směru Material You, který je dynamický i z pohledu barev. To ostatně dokazují nově vydané aplikace Kalkulačka nebo Hodiny.

Ve videu jsme se snažili hledat nějaké další náznaky informací, které Google ještě nezveřejnil. Soustředili jsme se na datumy a ačkoliv jich je několik ve videu, tak jeden konkrétní dostal více prostoru, jak je vidět na obrázku níže. Dá se tedy soudit, že bychom se nových Pixelů mohli dočkat již 30. září, což je čtvrtek. Ve stejný den byl představen v minulém roce Pixel 5 (recenze). Zatím si ale musíme počkat na oficiální potvrzení od Googlu.

Screenshot 74 1296x676x

Zdroj: Google

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat