reklama

Xiaomi Mi MIX 4 by měl přijít s CUP flexibilním displejem a neviditelnou přední kamerou

Xiaomi Mi MIX 4 by měl přijít s CUP flexibilním displejem a neviditelnou přední kamerou
2021-08-05T20:19:26+01:00
• 7. 8. 2021

Zdroj: Xiaomi

O připravovaném telefonu Xiaomi Mi MIX 4 vám na našem webu postupně přinášíme stále více informací. Ty aktuální říkají, že by měl smartphone přijít s displejem využívající flexibilní technologie CUP.

Xiaomi chystá Mi Mix 4, opět ve jménu displeje

Xiaomi Mi MIX 4 – zakřivený flexibilní displej se skrytou kamerou

Tato technologie umožňuje dokonalou flexibilitu displeje. Mi MIX 4 by tak měl nabídnout i možnost zakřivení. To ale není vše. Přední kamera by měla být plně integrovaná pod displejem. Kamera tedy nebude vidět a nebude tak rušit výsledný design přední části telefonu. Přední kamera by měla být umístěna uprostřed displeje a podle dostupných informací by měla být výsledná kvalita pořizovaných snímků srovnatelná se zadním fotoaparátem.

MiMIX4 600x387x

Zdroj: Gizmochina

Zakřivený displej by měl disponovat úhlopříčkou 6,67 palců, OLED technologií a rozlišením Full HD+. Co se hardwarové výbavy týče, tak by měl být telefon poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 888, nebo 888+ společně s 12 GB LPDDR5 pamětí RAM. Po ukládání dat by mělo být k dispozici 512 GB v podobě jednočipového SSD UFS 3.1. Podle informací z certifikačního úřadu TENAA by mohl být telefon dostupný ve dvou variantách: 8 GB / 12 GB RAM. Je zcela možné, že Xiaomi využije nového řešení Micron LPPDR5 uMCP.

Podle dalších informací by měl být telefon vybaven trojitým zadním fotoaparátem, jehož primární snímač by měl získat 50Mpx rozlišení a optiku Samsung GN1. Primární senzor by měl být doplněn 48Mpx ultraširokým snímačem a 48Mpx teleobjektivem. Do softwarové výbavy by měl Mi MIX 4 obdržet Android 11 s nadstavbou MIUI 12.5. Uvedení zařízení na trh zatím ještě není úplně jasné, ale mělo by se jednat o druhou polovinu tohoto roku.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat