reklama

Lenovo Tab P12 Pro se objevil v Google Play Console

Lenovo Tab P12 Pro se objevil v Google Play Console
2021-08-05T20:53:19+01:00
• 8. 8. 2021

Zdroj: Gizmochina

Lenovo Tab P12 Pro se poprvé objevilo na internetu před pár týdny, takže se ihned začalo spekulovat, kdy jej výrobce představí. Jak už název napovídá, jedná se o nástupce modelu P11 Pro, který byl vydán v roce 2020. Nástupce bude nabízet výkonnější procesor, konkrétně Snapdragon 855 (nebo 860). Současný model je vybaven procesorem Snapdragon 730G. 

Lenovo Tab P12 Pro

V červenci ještě společnost stihla vydat hned několik tabletů, včetně Yoga Tab 13, Yoga Tab 11 a Tab P11 Plus. Modely Yoga Tab a Tab P11 mají IPS LCD displeje a P11 Pro má 11,5palcový OLED panel.

Lenovo Tab P12 Pro

Zdroj: Gizmochina

Lenovo P12 Pro (TB-Q706F) nabídne stále menší výkon než Yoga Tab 13, jenž je vybaven čipem Snapdragon 870. P12 Pro nabídne 8 GB RAM a poháněn má být systémem Android 11. Displej se oproti P11 Pro nemá výrazně lišit, lze tedy očekávat obdobnou technologii a rozlišení. Přestože v Google Play Console nebyly uvedeny nabíjecí možnosti zařízení, očekává se, že se bude přítomno minimálně 20W nabíjení. Očekáváme také přítomnost čtyř reproduktorů, duální zadní fotoaparát a několik dalších funkcí, které předchůdce logicky nenabízí. 

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat