reklama

Twitter integruje do profilů odebírání newsletterů

Twitter integruje do profilů odebírání newsletterů
2021-08-21T19:30:34+02:00
• 21. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter sem tam odkoupí nějakou službu, aby vylepšil nabídku nebo si pomohl s urychlením vývoje některých funkcí. Před nějakou dobou odkoupil platformu Revue, která nabízí jednoduché vytváření newsletterů, tedy informačních e-mailů. Očekávali jsme spíše, že tato služba postupem času zanikne a některé jejích součásti nebo funkce se objeví na sociální síti Twitter. Ukazuje se, že je zde trochu jiný záměr.

Newsletter na Twitteru

Služba Revie nabízí poměrně jednoduchý způsob vytváření newsletterů (informačních e-mailů), které mohou obsahovat texty, obrázky, odkazy a také samotné tweety. Ostatně editor nabízí jednoduchou manipulaci, kdy přetáhnutím konkrétního příspěvku spojeného s Twitter účtem, přes který jste se přihlásili, do samotného editoru. Dá se tak během chvilky vytvořit například výběr toho nejzajímavějšího za poslední týden kupříkladu.

Ačkoliv je v jednoduchosti krása, bylo zapotřebí nějak nabídnout uživatelům možnost odebírání, což Twitter zjednodušuje integrací do profilů. V tuto chvíli je funkce v testovací fázi a je dostupná pro omezenou skupinu uživatelů, ale odebírat je může kdokoliv. Ve výsledku bude možné se přihlásit k odebírání newsletterů přímo přes profil, kde bude speciální widget se základními informace.

ezgif 4 7b24fe9461fd 320x320x

Zdroj: Twitter

Funkce jako taková se dá použít i k dalším účelům. Například konkrétní profil může informovat o speciálních nabídkách, obsahu a dalších informacích. Je otázkou, jestli se setká s úspěchem a dočká se delší podpory než třeba Fleets.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat