reklama

Seriál na Apple TV+ ukazuje iPhone bez výřezu displeje

Seriál na Apple TV+ ukazuje iPhone bez výřezu displeje
2021-08-31T06:30:22+01:00
• 31. 8. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

2

Někteří z vás, zejména pak předplatitelé Apple TV+ jistě znají seriál z fotbalového prostředí Ted Lasso. Seriál Ted Lasso je výtvorem přímo Applu, potažmo jeho streamovací služby Apple TV+, pro něž je také exklusivní. Jelikož je zde řeč o seriálu z dílny Applu, není žádným překvapením, že zde ukazuje své produkty. Kromě aktuálních zařízení zde ale Apple také ukazuje smartphone, jak jinak než iPhone, který se nepodobá žádnému doposud představenému, což by mohlo značit možnou podobu chystaných iPhonů 13.

iPhone 13 bez notche?

Ačkoliv se jedná o pouhé spekulace vytvořené mnoha fanoušky na Twitteru, na každém úniků bývá vždy alespoň kousek pravdy. Na snímcích ze seriálu lze jasně vidět neznámý smartphone s typickou „jablečnou“ zamykací obrazovkou, na druhou stranu však bez výřezu displeje, tzv. notche. Je tak tedy možné, že se jej Apple u letošní generace iPhonů zbaví a namísto toho umístí senzory pro Face ID pod displej, případně se dočkáme návratu Touch ID pod displej, případně do zamykacího tlačítka jako u iPadu Air 2020.

Notchless iPhone 13 5G model appears on Ted Lasso episode 940x528x nonotch a 905x608x

Zdroj: Phone Arena

Vzhledem k tomu, že od představení iPhonů 13 už nás dělí jen pár týdnů, je však tento koncept zobrazený v seriálů velice nepravděpodobný. Přeci jen je stále řeč o pouhém seriálů, dodatečné efekty a post-produkce zde tak nejsou ničím výjimečným. Na několika snímcích lze také vidět zadní strana daného smartphonu, na které je umístěn modul fotoaparátu z iPhonu 11 nebo 12, jelikož fotoaparáty jsou umístěny pod sebou. Mnohé úniky o iPhonu 13 hovoří o fotoaparátech zarovnaných diagonálně.

nonotch c 938x382x

Zdroj: Phone Arena

Ať už je pravda jakákoliv, na finální design nadcházejících novinek si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, naděje však umírá poslední a je možné, ač nepravděpodobné, že nás Apple letos překvapí.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

StandaKrotil

31. 8. 2021, 20:41

Ta fotka je z tak blbého úhlu, že tam ten notch klidně být může, jen není vidět. Sorry jako… bulvařina. Škoda jen, že jste to vyáthli někde z netu a ten díl ani neviděli…

Martin Jeřábek

31. 8. 2021, 12:24

A taky se ví že v seriálech se používají makety kde ani nefungují ale dělají že ano 😂 ale věřit že apple bude bez notch 😂 nebo přímo pod displejem když je problém skrýt malou kameru..

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat