reklama

Nothing ear (1) budou st├ít 99 eur a nab├şdnou ANC aktualizov├íno

Nothing ear (1) budou st├ít 99 eur a nab├şdnou ANC [aktualizov├íno]
2021-07-20T19:30:07+02:00
ÔÇó 20. 7. 2021

Zdroj: Nothing

Aktualizováno 20. 7.

Jde vid─Ťt, ┼że spoluzakladatel OnePlus si dr┼ż├ş strategii p┼Öedstavov├ín├ş, jak je tomu zvykem pr├ív─Ť u OnePlus. Dnes se dozv├şd├íme dal┼í├ş specifikace. Sluch├ítka vydr┼ż├ş spole─Źn─Ť s nab├şjec├ş krabi─Źkou 24 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş hudby se zapnut├Żm aktivn├şm potla─Źen├şm hluku. P┼Ö├şpadn─Ť 34 hodin bez ANC. Baterie v krabi─Źce m├í 570 mAh. Rychl├ę nab├şjen├ş po dobu 10 minut dod├í energie na 6 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş s ANC nebo 8 hodin bez. Krabi─Źku jde nab├şjet p┼Öes USB C nebo bezdr├ítov─Ť. Krom─Ť toho spole─Źnost uk├ízala vzhled krabi─Źky.

Nothing ear 1 case 3 1200x675x

Nothing ear 1 case 2 small 7680x7680x Nothing ear 1 case 1 small 7680x7680x

Zdroj: Nothing

Aktualizováno 6. 7.

Spole─Źnost Nothing ji┼ż n─Ťjakou dobu l├ík├í na prvn├ş sv┼»j produkt, co┼ż budou bezdr├ítov├í sluch├ítka Nothing ear (1). Ze v┼íech informac├ş, co byly doposud zve┼Öejn─Ťny, vypl├Żv├í, ┼że sluch├ítka budou asi pr┼»hledn├í. Sice nezn├íme kone─Źnou podobu, ale spole─Źnost n├ím zaslala tento obr├ízek, kter├Ż m├í evokovat pr┼»hledn├Ż design. Krom─Ť toho firma potvrdila, ┼że cena sluch├ítek bude 99 eur v─Źetn─Ť dan─Ť, tedy v p┼Öepo─Źtu p┼Öibli┼żn─Ť 2 540 K─Ź. Mezi hlavn├ş funkce bude pat┼Öit aktivn├ş potla─Źen├ş ┼íumu (ANC). K uveden├ş dojde 27. ─Źervence.

teaser 1080x705x

Zdroj: Nothing

Aktualizováno 29. 6.

P┼»vodn─Ť jsme o─Źek├ívali uveden├ş prvn├şho produktu od nov─Ť vznikaj├şc├ş spole─Źnosti ji┼ż tento m─Ťs├şc, ale nakonec se tak stane a┼ż v ─Źervenci. Konkr├ętn─Ť se tak stane 27. ─Źervence v 15:00 na┼íeho ─Źasu na ofici├íln├şch str├ínk├ích spole─Źnosti. V├şme, ┼że se bude jednat o sluch├ítka. Jen jsme se dozv─Ťd─Ťli, ┼że z├şskaj├ş ozna─Źen├ş ÔÇ×Nothing ear (1)ÔÇť.

unnamed 13 1128x634x

Zdroj: Nothing

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 11. 5.

Carl Pei odstoupil z veden├ş spole─Źnosti OnePlus a za─Źal zcela novou dr├íhu s firmou Nothing. Krom─Ť toho nov├í spole─Źnost┬á dok├ízala pojmout zbytky firmy Essential od otce syst├ęmu Android. N─Ťjakou dobu jsme mohli sledovat, jak do Nothing investuj├ş i velk├ę spole─Źnosti a kone─Źn─Ť se do─Źk├íme prvn├şho produktu.

Spoluzakladatel One Plus ÔÇô Carl Pei p┼Öedstavil projekt Nothing

Nothing Ear 1

Firma zat├şm nen├ş moc konkr├ętn├ş, ale p┼Öed n─Ťjakou dobou do┼ílo k nazna─Źen├ş, ┼że prvn├ş produkt budou sluch├ítka. Nyn├ş Nothing l├ík├í na p┼Öedstaven├ş, by┼ą samotn├Ż design nen├ş zn├ím. Ten je dle vyj├íd┼Öen├ş st├íle p┼Ö├şsn─Ť tajn├Ż. K dispozici je jen jeden obr├ízek, z kter├ęho m┼»┼żeme maxim├íln─Ť vy─Ź├şst, ┼że se do─Źk├íme bezdr├ítov├Żch sluch├ítek.

Nothging uv├íd├ş, ┼że jsou v├Żhradn─Ť ur─Źen├í pro poslech hudby, podcast┼» a audioknih. To asi nen├ş p┼Öekvapiv├ę, ale nikde se nezmi┼łuje telefonov├ín├ş, ale asi se bude jednat o dal┼í├ş funkci

FINAL Reveal of Name Landscape 4 KV Bird 1920x1080x

Zdroj: Nothing

Nothing ke sluch├ítk┼»m jen dod├ív├í, ┼że z├íjemci mohou o─Źek├ívat ikonick├Ż design, vylep┼íen├ę funkce a ÔÇ×transparencyÔÇť, tedy asi pr┼»hlednost. Ale tak├ę to m┼»┼że m├şt n─Ťjakou spojitost s osobn├şmi daty, ale to jen hodn─Ť spekulujeme. K p┼Öedstaven├ş m├í doj├şt v ─Źervnu a jedn├í se o prvn├ş produkt z mnoha. Co bude n├ísledovat, nen├ş zat├şm jasn├ę.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

Androi─Ć├ík, ┼í├ęfredaktor, tv┼»rce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim