reklama

Samsung W22 se stane luxusnějším Galaxy Z Fold 3

Samsung W22 se stane luxusnějším Galaxy Z Fold 3
2021-06-23T15:00:40+02:00
• 23. 6. 2021

Zdroj: Samsung.com/cn

Luxusnější provedení ohebného telefonu Galaxy Z Fold 3 od společnosti Samsung nebude ani letos chybět v nabídce. Poslední generace s označením W21 sice dorazila začátkem listopadu loňského roku, ale první spekulace týkající se modelu W22 (SM-W2022) přichází už teď. Exkluzivní zařízení pro náročné zákazníky z Číny si samozřejmě vyžádá o něco vyšší cenovku.

Bez velkých změn

Model Galaxy Z Fold 3 s největší pravděpodobností poznáme začátkem srpna, i když nelze vyloučit ani naplánovanou tiskovou konferenci již na konec tohoto měsíce. V ten moment bychom mohli znát klíčové prvky ze seznamu specifikací. Nicméně u W22 se očekává 512GB interní úložiště, což by taky měl být jediný rozdíl po vnitřní stránce.

Černé provedení telefonu dostane prémiový akcent opět asi přes pozlacenou úpravu, jak k tomu je u předchozího zástupce W21. O třetí a zároveň poslední rozdíl se mohou postarat mírně odlišné rozměry konstrukce. Zmiňovaná cena vzroste minimálně o 30 % oproti připravovanému Galaxy Z Fold 3 a hranici 3 000 dolarů (tj. 64 182 Kč) nepochybně překoná. Přesto lze počítat s rychlým vyprodáním, přičemž Samsung nikdy neprozradil žádné konkrétní číslo u celkem prodaných kusů.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim