reklama

Samsung W22 se stane luxusnějším Galaxy Z Fold 3

Samsung W22 se stane luxusnějším Galaxy Z Fold 3
2021-06-23T15:00:40+02:00
• 23. 6. 2021

Zdroj: Samsung.com/cn

Luxusnější provedení ohebného telefonu Galaxy Z Fold 3 od společnosti Samsung nebude ani letos chybět v nabídce. Poslední generace s označením W21 sice dorazila začátkem listopadu loňského roku, ale první spekulace týkající se modelu W22 (SM-W2022) přichází už teď. Exkluzivní zařízení pro náročné zákazníky z Číny si samozřejmě vyžádá o něco vyšší cenovku.

Bez velkých změn

Model Galaxy Z Fold 3 s největší pravděpodobností poznáme začátkem srpna, i když nelze vyloučit ani naplánovanou tiskovou konferenci již na konec tohoto měsíce. V ten moment bychom mohli znát klíčové prvky ze seznamu specifikací. Nicméně u W22 se očekává 512GB interní úložiště, což by taky měl být jediný rozdíl po vnitřní stránce.

Černé provedení telefonu dostane prémiový akcent opět asi přes pozlacenou úpravu, jak k tomu je u předchozího zástupce W21. O třetí a zároveň poslední rozdíl se mohou postarat mírně odlišné rozměry konstrukce. Zmiňovaná cena vzroste minimálně o 30 % oproti připravovanému Galaxy Z Fold 3 a hranici 3 000 dolarů (tj. 64 182 Kč) nepochybně překoná. Přesto lze počítat s rychlým vyprodáním, přičemž Samsung nikdy neprozradil žádné konkrétní číslo u celkem prodaných kusů.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat