reklama

Nepromeškejte nabídku stylového elektrokola Samebike se slevou 28 % pouze v obchodě Cafago.com sponzorovaný článek

Nepromeškejte nabídku stylového elektrokola Samebike se slevou 28 % pouze v obchodě Cafago.com [sponzorovaný článek]
2021-06-22T12:30:55+01:00
• 22. 6. 2021

Elektrokola jsi již dlouhodobě v kurzu. Své zastoupení mají jak segmentu horských kol, tak i v segmentu kol městských. Přinášíme vám možnost získat stylové městské elektrokolo se slevou 28 % v internetovém obchodě Cafago.com.

Na elektrokole Samebike pohodlně do práce

Cestování po městě, hlavně v těch větších městech je stále více stresujícím. Na silnicích vás čekají každodenní nekonečné kolony, v MHD se mačkáte v přeplněných prostředcích. Možná právě proto je čas se poohlédnout po alternativě, která vám ušetří čas, peníze i nervy a ještě je šetrná k životnímu prostředí. Naše nabídka by vás proto mohla zaujmout. Přinášíme vám možnost ve slevě získat městské elektrokolo Samebike.

samebike 1 939x933x

Toto kolo je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny a jeho nosnost je až 150 Kg. Je poháněno výkonným 350W elektromotorem s dojezdem 30 – 40 kilometrů. Dojezdová vzdálenost je samozřejmě závislá na hmotnosti jezdce. Baterie s kapacitou 10,4 AH je nabitá za zhruba 4 hodiny. Než vám skončí pracovní doba, kolo bude plně nabité a vy můžete zase vyjet na cestu. Pro vaší pohodlnou jízdu je k dispozici přední odpružená vidlice a odpružené sedlo.

samebike 2 944x939x

S tímto elektrokolem se nemusíte bát jezdit ani za tmy. Je vybaveno výkonným předním LED světlem a zadním světlem. Pokud budete potřebovat použít na cestách navigaci, bude se hodit držák na mobilní telefon uchycený na řídítkách. Naleznete zde i LCD displej, který vám zobrazí aktuální rychlost, počet najetých kilometrů a stav nabití baterie. Ve výbavě elektrokola dále naleznete přehazovačku značky Shimano, přední a zadní kotoučové brzdy, nebo zadní nosič.

samebike 3 1008x980x

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a navštivte internetový obchod Cafago.com, kde můžete kolo získat se slevou 28 % za cenu v přepočtu 17 940 Kč. Doprava je samozřejmě zdarma.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat