reklama

Nepromeškejte nabídku stylového elektrokola Samebike se slevou 28 % pouze v obchodě Cafago.com sponzorovaný článek

Nepromeškejte nabídku stylového elektrokola Samebike se slevou 28 % pouze v obchodě Cafago.com [sponzorovaný článek]
2021-06-22T12:30:55+01:00
• 22. 6. 2021

Elektrokola jsi již dlouhodobě v kurzu. Své zastoupení mají jak segmentu horských kol, tak i v segmentu kol městských. Přinášíme vám možnost získat stylové městské elektrokolo se slevou 28 % v internetovém obchodě Cafago.com.

Na elektrokole Samebike pohodlně do práce

Cestování po městě, hlavně v těch větších městech je stále více stresujícím. Na silnicích vás čekají každodenní nekonečné kolony, v MHD se mačkáte v přeplněných prostředcích. Možná právě proto je čas se poohlédnout po alternativě, která vám ušetří čas, peníze i nervy a ještě je šetrná k životnímu prostředí. Naše nabídka by vás proto mohla zaujmout. Přinášíme vám možnost ve slevě získat městské elektrokolo Samebike.

samebike 1 939x933x

Toto kolo je vyrobeno z lehké hliníkové slitiny a jeho nosnost je až 150 Kg. Je poháněno výkonným 350W elektromotorem s dojezdem 30 – 40 kilometrů. Dojezdová vzdálenost je samozřejmě závislá na hmotnosti jezdce. Baterie s kapacitou 10,4 AH je nabitá za zhruba 4 hodiny. Než vám skončí pracovní doba, kolo bude plně nabité a vy můžete zase vyjet na cestu. Pro vaší pohodlnou jízdu je k dispozici přední odpružená vidlice a odpružené sedlo.

samebike 2 944x939x

S tímto elektrokolem se nemusíte bát jezdit ani za tmy. Je vybaveno výkonným předním LED světlem a zadním světlem. Pokud budete potřebovat použít na cestách navigaci, bude se hodit držák na mobilní telefon uchycený na řídítkách. Naleznete zde i LCD displej, který vám zobrazí aktuální rychlost, počet najetých kilometrů a stav nabití baterie. Ve výbavě elektrokola dále naleznete přehazovačku značky Shimano, přední a zadní kotoučové brzdy, nebo zadní nosič.

samebike 3 1008x980x

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a navštivte internetový obchod Cafago.com, kde můžete kolo získat se slevou 28 % za cenu v přepočtu 17 940 Kč. Doprava je samozřejmě zdarma.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim