reklama

Facebook Messenger dostává nová témata, vylepšení plateb a další novinky

Facebook Messenger dostává nová témata, vylepšení plateb a další novinky
2021-06-23T09:31:12+02:00
• 23. 6. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Facebook před pár dny oznámil nová vylepšení své chatovací aplikace Messenger, která přináší například vylepšenou integraci Facebook Pay nebo také nová témata chatu. Kromě nových témat, jako je třeba Rychle a zběsile 9, se přidává také funkce nového a rychlejšího reagování na zprávy.

Nová zajímavá témata

Uživatelům Facebook Messengeru a také Instagramu přistála aktualizace, která přináší nová témata, jež jsou vázaná na konkrétní umělce, filmy či mezinárodní dny. Jedno z témat cílí na fanoušky zpěvačky Olivie Rodrigo, konkrétně na její nové album nazvané Sour, na své ale přijdou také fanoušci filmové série Rychle a zběsile, která letos slaví výročí 20 let. Poslední z nových témat se pak odkazuje na Světový den oceánu na podporu udržitelnosti.

1623342479 chat theme still 3 up alt story 760x428x

Zdroj: Facebook

Kromě nový témat jsme se dočkali také vylepšené integrace služby Facebook Pay, která umožňuje mnohem jednodušší a bezpečnější provádění plateb pro ty, kteří přijímají platby od klientů či neznámých uživatelů. Uživatelé také mohou vytvářet požadavky na příchozí platby skrze QR kódy. Ten bude umístěn přímo v horní části uživatelského prostředí Facebook Pay v nastavení aplikace Messenger.

1623342500 qr code msgr facebook pay story 760x428x

Zdroj: Facebook

Aplikace také dostává šikovný a jednodušší způsob na reagování na multimediální zprávy v chatu, odpovědi na přijatá média budou nově velice podobné jako ty na příběhy. Řádkový panel pro rychlé odpovědi se nachází ve spodní části zprávy, a i když se jedná spíše o drobnou aktualizaci, někteří uživatelé ji jistě ocení.

Zdroj: neowin.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Roman Praslička

VIP 23. 6. 2021, 12:34

No a bude vůbec u nás? Víme jak kvůli EU osekali plno funkcí

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat