reklama

Získejte filtrační přístroj Viomi pro úpravu vody s bezkonkurenční slevou 73 % sponzorovaný článek

Získejte filtrační přístroj Viomi pro úpravu vody s bezkonkurenční slevou 73 % [sponzorovaný článek]
2021-05-12T14:59:17+01:00
• 12. 5. 2021

Pakliže vyznáváte zdravý životní styl a záleží vám na zdraví vás a vašich blízkých, pak je pro vás určena tato speciální nabídka. Máme pro vás speciální nabídku na filtrační přístroj Viomi za bezkonkurenční cenu z nabídky internetového obchodu Cafago.com.

Viomi filtrační přístroj na vodu pro váš zdravý životní styl

Tento filtrační přístroj je vyroben z keramického materiálu a je vybaven faucetovým filtrem a šestivrstvým filtrační systémem, který zajistí odfiltrování škodlivých látek jako jsou těžké kovy, pesticidy a další. Díky filtračním schopnostem tak vodu zbavíte nejen škodlivých látek, ale zlepšíte také její barvu a odstraníte zápach. Filtrovací systém je snadno omyvatelný. Má certifikaci profesionální certifikační agentury. Účinnost filtru dosahuje 99,99 %.

Viomi 4 941x694x

Filtrační přístroj Viomi umí přečistit až 0,5 L resp. 1 L vody za minutu v závislosti na variantě. Díky nízké hmotnosti přístroje, které je 0,34 Kg je tak lehce skladný a přenositelný.

Viomi 2 964x477x

Pokud máte o produkt zájem, můžete jej získat v internetovém obchodě Cafago.com se slevou 73 % za cenu 628 Kč s dopravou zdarma. Stačí jít na produkt pouze přes odkaz v tomto článku. K nákupu a získání slevy není zapotřebí žádný slevový kupón.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim