reklama

Xiaomi ukázalo prémiová sluchátka FlipBuds Pro

Xiaomi ukázalo prémiová sluchátka FlipBuds Pro
2021-05-14T09:30:36+01:00
• 14. 5. 2021

Zdroj: Xiaomi

Společnost Xiaomi oficiálně představuje svoje úplně první bezdrátová sluchátka vybavená technologií Active Noise Cancellation. Ta nesou název FlipBuds Pro a budou primárně zaměřena na nejnáročnější zákazníky. Čínský producent do novinky sice vložil maximum prémiových funkcí, ale nastavená cena tomu příliš neodpovídá. Zařízení má s největší pravděpodobností nakročeno k velkému úspěchu.

AirPods Pro, třeste se

Po stránce designového zpracování je můžeme rovnou přirovnat ke konkurenčním AirPods Pro od Applu. Akorát u černého provedení více vystupuje vysoký lesk těla, který zajišťuje speciální povlak NCVM (nevodivá vakuová metalizace). Uvnitř každého sluchátka je 11mm ovladač a hlavně zvukový čip QCC5151 od Qualcommu zajišťující nejen velmi nízkou spotřebu energie.

Xiaomi FlipBuds Pro 2 800x800x Xiaomi FlipBuds Pro 1 800x800x

Zdroj: Xiaomi

Vzpomínané ANC umí ztlumit okolní hluk ve třech úrovních až na 40 dB, což údajně odpovídá hlasitosti v knihovně. Ovšem podrobnější nastavení funguje pouze u Android zařízení. Z pohledu výdrže zvládnou najednou 7 hodin poslechu nebo celkem 28 hodin. Samotné pouzdro má vstup pro USB-C a navíc podporuje i bezdrátové nabíjení. Při využití rychlého nabíjení stačí 5 minut na 2 hodiny dalšího poslechu.

Xiaomi FlipBuds Pro 4 800x800x Xiaomi FlipBuds Pro 3 800x800x

Zdroj: Xiaomi

Z ostatních vlastností také lze vypíchnout funkci Bluetooth 5.2, protokol aptX Adaptive Audio Codec Technology, možnost nízké latence při hraní her, podpora gest přes dotykové plochy, chytré přepínání mezi telefonem a přenosným počítačem. Prodej startuje od 21. května s přívětivou cenovkou 2 617 Kč.

Zdroj: mi.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim