reklama

Gboard přináší elegantní funkci pro clipboard

Gboard přináší elegantní funkci pro clipboard
2021-05-14T08:00:20+01:00
• 14. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Mnoho uživatelů by mohlo klidně namítnout, že Gboard je jedna z nejlepších aplikací pro Android přímo od Googlu. A mohu souhlasit. Neustále se vyvíjí a získává velmi užitečné nové funkce. V loňském roce byla aplikace, respektive její clipboard rozšířen. Uživatelé mohli jednodušeji kopírovat a vkládat obrázky. A právě clipboardu se budeme opět věnovat, protože umí další kousky. 

Gboard umí další užitečný kousek

Clipboard nyní umožňuje přidávat snímky obrazovky. Díky tomu bude sdílení snímků obrazovky snazší. Pokud budete souhlasit s aktivací funkce, jakýkoli snímek obrazovky, který pořídíte, se automaticky přidá do schránky, takže je můžete přidat do jakékoli konverzace několika klepnutími. 

Gboard Gboard Screenshot 20210511 105431 1440x2880x

Zdroj: AndroidPolice

Funkci ale můžete také deaktivovat v nastavení aplikace v sekci Clipboard. V některých aplikací se dokonce zobrazí malé navrhované tlačítko pro vložení, takže můžete vložit své snímky s minimálním úsilím. Zdá se ale, že musíte mít nejnovější beta verzi aplikace. Konkrétně se jedná o verzi 10.5.04.367007960, kterou si můžete stáhnout ZDE.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim