reklama

WhatsApp nově umožní ignorovat oznámení z archivovaných chatů

WhatsApp nově umožní ignorovat oznámení z archivovaných chatů
2021-05-21T11:30:47+02:00
• 21. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp konečně zavádí možnost deaktivovat oznámení z chatů, které jsme přesunuli do archivu. Oživuje tak funkci, která se poprvé objevila v roce 2018.

Nyní můžete v aplikaci WhatsApp nastavit ignorování archivovaných zpráv

Doposavad se v aplikaci zobrazovala oznámení i z chatů, které jsme přesunuli do archivu. Tento chat se automaticky stal aktivním a bylo nutné jej opětovně archivovat. Nově bude možné v nastavení notifikace z archivovaných chatů potlačit.

1621339193 whatsapp feature 3256x2312x

Novinka se objevila v aplikaci pro uĹľivatele Androidu. Ve vĂ˝chozĂ­m nastavenĂ­ byla funkce dostupná pouze pro uĹľivatele beta verze. Pokud bude chtĂ­t tuto funkci aktivovat, mĹŻĹľete tak uÄŤinit v nastavenĂ­ aplikace a to v NastavenĂ­ -> Chaty a zde aktivovat poloĹľku „Ponechat chaty archivovanĂ©“.

Jedná se o další z novinek, které WhatsApp zavádí. Vedle ní se uživatelé jak Androidu, tak i iOS dočkají mizejících zpráv, které zmizí po přečtení zprávy příjemcem.

Zdroj: neowin.net

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim