reklama

Spotify zavádí nové vyhledávácí filtry pro iOS a Android

Spotify zavádí nové vyhledávácí filtry pro iOS a Android
2021-05-27T08:00:47+01:00
• 27. 5. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify pro mobilní platformy iOS a Android dostává malou aktualizaci, která má usnadnit vyhledávání pomocí nových filtrů. Novinka se příliš neliší od vyhledávání, jak jej známe dnes, nabídne ale mnohem snazší přístup k filtrům.

Lépe dostupné filtry pro vyhledávání

Společnost Spofity uvádí, že  zavádí nové vyhledávácí filtry, díky kterým má být vyhledávání hudby i podcastů mnohem snazší, než tomu bylo ve starších verzích aplikace. Vyhledávání bude zahrnovat filtry Nejlepší výsledky, Umělec, Skladby, Playlisty, Alba, Podcasty a show, Epizody a Profily.

„Pomocí jednoduchého vyhledávání můžete prozkoumat celý svět hudby a podcastů spojených s umělci, skladbami a epizodami, které již máte rádi. Chcete rozšířit své dovednosti v kuchyni? Zadejte do vyhledávacího pole „vaření“ a procházejte vybrané seznamy skladeb večeře, epizody podcastů s oblíbenými kuchaři a kuchyní, a dokonce vyhledávejte seznamy skladeb vytvořené uživateli pro vaše další jídlo.“

Filtry pro vyhledávání tak nově budou umístěny hned pod vyhledávácí lištou, namísto na dně stránky, jak tomu bylo dříve. Po kliknutí na vybranou kategorii se vám ukáží výsledky v kategorii, kterou chcete prozkoumat. Podobné filtry již dříve zavedlo také Apple Music, kterou Apple umístil také do App Store pro snazší vyhledávání aplikací.

spotify search update ios android 1500x835x

Zdroj: Spotify

Spotify uvádí, že aktualizaci již postupně vypouští a nejpozději do několika týdnů má být dostupná globálně uživatelům s předplatným Premium, ale i těm využívající bezplatnou verzi aplikace.

Zdroj: 9to5mac.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat