reklama

Aplikace Tidal pro Apple Watch bude fungovat i bez nutnosti iPhonu

Aplikace Tidal pro Apple Watch bude fungovat i bez nutnosti iPhonu
2021-05-30T15:00:35+01:00
• 30. 5. 2021

Zdroj: TheVerge

Spotify před pár dny aktualizovalo svou aplikaci pro Apple Watch, která je nově schopna fungovat zcela nezávisle na připojeném iPhonu. Streamovací platforma Tidal tak nechce zůstat pozadu a přináší verzi své aplikace pro Apple Watch, která bude schopna stejně jako Spotify fungovat zcela nezávisle i bez nutnosti připojeného iPhonu.

Tidal pro Apple Watch jde přímo proti Spotify

Přihlášení k uživatelskému účtu probíhá zcela jednoduše. Stačí se přihlásit skrze webový prohlížeč, připojit Apple Watch a poté již vidíte svůj seznam skladeb a můžete si užívat poslech hudby. Nezávislé fungování aplikace Tidle bylo možné již dříve, tuto možnost však měly pouze hodinky od Samsungu.

TIDAL

Zdroj: TIDAL

Aplikace Tidal se tedy stává již 4. hlavní streamovací platformou, která dokáže fungovat nezávisle na iPhonu. Dříve tuto výsadu mělo Apple Music, Pandora a také zmíněné Spotify. Konkurenční YouTube Music a Deezer tuto možnost stále nenabízejí. Díky rozšíření streamovacích služeb tak mají Apple Watch skvěle našlápnuto k ještě většímu rozšíření a popularitě, přinejmenším ve srovnání s konkurenčními platformami. Dokonce i Google přináší podporu hudby z YouTube pro Wear OS až nyní.

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim