reklama

Nový iPad Pro s miniLED displejem má stále dorazit ještě tento měsíc

Nový iPad Pro s miniLED displejem má stále dorazit ještě tento měsíc
2021-04-13T09:30:14+01:00
• 13. 4. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Původně spekulace hovořily o představení nové generace iPadu Pro již v březnu letošního roku. To se však nestalo a mnohé nedávné zákulisní informace hovořily o odkladech v řádech měsíců kvůli malým výrobním kapacitám. Podle nejnovějších informací serveru Bloomberg, který patří mezi jeden z nejspolehlivějších zdrojů, se dočkáme ale ještě v dubnu.

Nový iPad Pro je na spadnutí

Server potvrzuje, že se Apple setkal s problémy u výroby miniLED displejů u iPadu Pro. Tato nová technologie má být ale dostupná jen u 12,9palcového modelu. Ten se má navíc začít prodávat později než 11palcový model, který bude mít stále IPS panel. K představení však má dojít již v dubnu.

iPad Pro

Zdroj: MacRumors

Nový iPad Pro 2021 má přinést kromě nového displeje také výkonnější procesor Apple A14X, který bude vycházet z čipu Apple M1. Novinkou má být také vylepšená konektivita, USB-C konektor se má dočkat podpory standardu Thunderbolt. Fotoaparát má nakonec také dostat decentní vylepšení.

Zdroje: ,

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim