reklama

OnePlus oznámilo „Moonshot“, konat se bude 8. března

OnePlus oznámilo „Moonshot“, konat se bude 8. března
2021-03-03T11:30:19+02:00
• 3. 3. 2021

Zdroj: Droid-life.com

1

OnePlus na svém Twitteru zveřejnilo příspěvek o události s názvem Moonshot, která se má konat již 8. března. Jelikož představení smartphonů řady OnePlus 9 je již za dveřmi a unikly také jejich specifikace, je velmi pravděpodobné, že bychom se těchto novinek mohli dočkat právě na této události.

Důraz na fotoaparáty

Jak ukazuje marketingový materiál, hlavním tématem je fotka Země pořízená z Měsíce. Toto foto má svůj smysl, jelikož pochází z první výpravy na Měsíc Apolla 11 z roku 1969. Snímek byl pořízen fotoaparátem značky Hasselbland, se kterým právě OnePlus nedávno uzavřel spolupráci, od které si slibuje ještě lepší fotografické schopnosti. Tuto spolupráci potvrzují také nedávno uniklé fotografie, které zobrazují pravděpodobně OnePlus 9 s logem Hasselbland v modulu fotoaparátu.

OnePlus 9 Pro 13333x7000x

Zdroj: Petapixel.com

Koncem loňského roku se také objevily spekulace o chystaných hodinkách, a jelikož již OnePlus uvedl svou vlastní aplikaci OnePlus Health, dost možná se jich dočkáme na této akci společně se smartphony.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale rozumí si i s iPadem. Často experimentuje s různými ROM. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

tak to se těším ???? hlavně na ten fotoaparát, protože u model T7 není špatný

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim