reklama

Logitech Rally Bar: All-in-One videokonferenční zařízení pro inovativní firmy sponzorovaný článek

Logitech Rally Bar: All-in-One videokonferenční zařízení pro inovativní firmy [sponzorovaný článek]
2021-03-27T12:44:01+02:00
• 27. 3. 2021

Zbrusu nové a revoluční videokonferenční zařízení Logitech Rally Bar. Tak by se dalo hovořit o novém produktu, který je pro dnešní dobu koronavirovou naprosto ideální. Pro středně velké místnosti totiž představuje inteligentní řešení videokonferencí. Co přesně získáte za 105 990 Kč?

Logitech Rally Bar

Konkrétně se bavíme o zařízení, které nabídne skvělé rozlišení videa až 4K, 15x HD zoom, integrovanou umělou inteligenci pro analýzu místnosti, připojení k MS Teams a Zoom Rooms, 6 mikrofonů, 2 reproduktory, potlačení šumu a hledáček AI. Připojení k PC nebo Mac pak poslouží USB port. Skvělé také je, že pro připojení a synchronizaci nepotřebujete žádný speciální software.  Jedná se tedy o All-in-One video bar, který vám přinese jednoduchost, funkčnost a maximální flexibilitu. 

Logitech Rally Bar

Veškeré konferenční systémy od společnosti Logitech mají jedno společné – velmi jednoduché prvotní nastavení, které se zaručuje 100% kompatibilitu téměř s libovolným zařízením se systémem Windows nebo Mac. Podporované videokonferenční aplikace jako je Zoom, Microsoft Teams či ostatní, fungují bez použití počítače či notebooku. Logitech Bar má navíc chytré a zároveň estetické umístění kabelů, jenž minimalizuje jejich nechtěné poškození či odpojení. Samozřejmostí jsou i různé varianty upevnění pro rychlou a snadnou instalaci panelu napříč všemi možnými místnostmi.

Logitech Rally Bar Logitech Rally Bar

Každý váš videohovor bude obohacený o vysoce kvalitní obraz s vynikajícími barvami a plným pokrytím celé místnosti. Umělá inteligence obohatí videokonferenční systém o prvky podobné lidskému vnímání. Navíc obsahuje motorizované otáčení s naklápěním, které se naplno přizpůsobí dynamice konference a zaměřuje kameru na dění v místnosti. Naopak inovativní zvuková soustava panelu Rally Bar poskytuje bohatý, přirozený zvuk a zajišťuje, že každý hlas je plně srozumitelný. Automatické vyrovnávání znělých a jemných hlasů, které funguje společně s potlačením nechtěného hluku díky technologii RightSound. Logitech Rally Bar se vždy zaměří na aktivního řečníka pomocí přesným mikrofonům s formováním paprsku. Dosah snímání mikrofonu je až 4,57 metrů s možností přidání až 3. stolních mikrofonů Rally.

Na trhu byste hledali velmi obtížně zařízení, které by nabídlo všechny funkce v jednom malém a kompaktním těle. Pokud ve vaší společnosti aktuálně řešíte téma videokonferencí, Logitech Rally Bar jistě bude na vašem seznamu na první příčce.

Smarty.cz jej v současnosti nabízí za 105 990 Kč vč. DPH. Katalog produktu si můžete prohlédnout ZDE.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat