reklama

Instagram se naučil automaticky vkládat popisky do Stories

Instagram se naučil automaticky vkládat popisky do Stories
2021-03-13T19:43:45+02:00
• 14. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Instagram je dnes velmi populární sociální sítí, a tak není divu, že pořád pracuje na svém vylepšování. Nedávno například vylepšil zobrazování Stories pro desktop, tentokrát ale přichází s užitečnou novinkou pro svou mobilní aplikaci.

Instagram představuje Live Rooms

Automatické popisky ve vašich Příbězích

Jak na svém twitterovém účtu zveřejnil Matt Navarra, v doplňcích pro Stories se objevila nová ikonka CC Caption. Tato nová ikonka má na starosti právě ono automatické vytváření popisků. Tato možnost může pomoci zejména nedoslýchavým lidem, jelikož dokáže mluvené slovo přepsat na text.

intstagram auto caption for stories 1283x722x

zdroj: 9to5mac.com

Co se týče funkce jako takové, stačí ji vybrat v doplňcích a pak už jen mluvit a Instagram se postará o přepis textu. Jak je patrné z videa, tato novinka funguje téměř dokonale, pouze slovo finally bylo rozpoznáno jako find. Prozatím se zdá, že pro text jsou nyní dostupné 4 varianty stylu, časem však ale jistě můžeme očekávat rozšíření o více stylů. Video dostupné ZDE.

Screenshot 20210312 163743 1076x1724x

zdroj: @MattNavarra

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim