Blackview má nové hodinky X5 s kulatým ciferníkem

Blackview má nové hodinky X5 s kulatým ciferníkem
2021-03-13T19:44:00+02:00
• 14. 3. 2021

Zdroj: Blackview.hk

O nový přírůstek mezi chytré hodinky se postarala čínská společnost Blackview, která na modelu s označením X5 pracovala už hodně dlouho. Dnes je zařízení konečně odhaleno v oficiální podobě, a když vezmeme v potaz její zaváděcí cenovku, tak nenáročným uživatelům poskytne dostatek užitečných vlastností. Výrobce vyzdvihuje dlouhou výdrž baterie, zvýšenou odolnost a řadu sportovních funkcí.

Když nechcete mnoho

Kulaté pouzdro vyplňuje 1,3palcový TFT LCD displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a chrání jej odolné sklíčko. Pod ním se nachází 260mAh článek baterie, který za necelé 2 hodiny nabijete až na 10 dnů provozu. Certifikace IP68 přináší možnost sprchování nebo plavání. Komunikace mezi hodinkami a Android/iOS zařízením probíhá přes technologii Bluetooth 5.0.

Blackview X52 1920x804x

Zdroj: Blackview.hk

Uvnitř samozřejmě běží vlastní systém, v němž například naleznete 9 sportovních režimů, sledování spánkové aktivity či jen 6 různých ciferníků. Dále uvítáte snímač tepové frekvence, připomenutí při delším sezení a rozsvícení displeje po zvednutí zápěstí. Základní funkce uzavírá aktuální počasí, stopky, ovládač spouště fotoaparátu a hudebního přehrávače ve spárovaném telefonu.

Barevné provedení existuje pouze jedno černé, přičemž balení obsahuje jeden oranžový řemínek navíc. Zvýhodněná cena 30 dolarů (tj. cca 662 Kč) platí do 21. března, kdy poté vzroste na méně výhodných 60 dolarů.

Blackview X53 1920x1506x Blackview X54 1920x1130x

Zdroj: Blackview.hk

Zdroje: promo.blackview.hk, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat