reklama

Honor zřejmě uvede v červnu prémiový smartphone, ve výbavě bude mít Snapdragon 888

Honor zřejmě uvede v červnu prémiový smartphone, ve výbavě bude mít Snapdragon 888
2021-03-16T21:08:24+02:00
• 17. 3. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Společnost Honor se před časem oddělila od své mateřské společnosti Huawei. Od tohoto okamžiku jsme se dosud nedočkali žádného top modelu. Honor je známá svými smartphony, které přinesly vynikající poměr mezi výbavou a cenou.

Honor chce konkurovat značkám Huawei a Apple

CEO společnosti Honor, Zhao Ming, vloni v prosinci oznámil, že se společnost chystá uvést v blízké budoucnosti svou vlajkovou loď na poli smartphonů. Podle čerstvých informaci se zdá, že na takovém zařízení se již pracuje a připravovaný smartphone by mohl být uveden letos v červnu. V tuto chvíli nejsou známy podrobnější specifikace, nicméně jedna informace se přeci jen objevila. Připravovaný telefon by měl být vybaven nejvyšším modelem procesoru od Qualcommu, kterým je Snapdragon 888.

honor phones 1037x738x

Zdroj: gizmochina.com

Díky tomu, že společnost Honor již není propojena se svou mateřskou společností, mohly by se jí vyhnout problémy spojené se sankcemi, které byly na Huawei ze strany USA uvaleny.  Podle dostupných informací Honor komunikuje s dodavateli Qualcomm a Mediatek. Rovněž vyjednává o podpoře Google Mobile Services pro jeho zařízení. Podle slov Zhao Minga se společnost Honor chce stát schopným konkurentem pro Huawei a Apple.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat