reklama

Gravírovací laser pro domácí použití v akci sponzorovaný článek

Gravírovací laser pro domácí použití v akci [sponzorovaný článek]
2021-03-10T16:42:59+02:00
• 10. 3. 2021

Není tak časté, že bychom v českém skladu našli zajímavější produkt. Hovoříme teď o kompaktním laseru Atomstack A5, který dokáže vygravírovat libovolný obrázek nebo tvar na různé materiály. Zpravidla jej můžete použít na papír, dřevu, kůži a podobně. Pozoruhodné je, že můžete laser dobíjet i z powebanky, takže proces gravírování můžete vykonat takřka kdekoliv. Je třeba si ale dávat pozor na svůj zrak. Proto výrobce dává k laseru ochranné brýle, přičemž laser samotný je chráněn heslem. Nemělo by se tak stát, že by jej mohly začít používat vaše děti. 

Gravírování může být hračka

Samotný laser se s telefonem páruje skrze Bluetooth a napájení probíhá přes USB-C konektor. Atomstack A5o je vylepšen o stojan s automatickým nastavením, který se nastaví a zaostří během několika sekund. Integrované senzory stojanu měří vzdálenost mezi laserovým generátorem a cílem a automaticky upravují výšku, aby se ujistil, že ohnisková vzdálenost je ve správné vzdálenosti od povrchu objektu. 

GravĂ­rovacĂ­ laser GravĂ­rovacĂ­ laser

Před gravírováním nejprve ukáže plánovanou trajektorii vzoru promítnutím vodicího laseru na cílový povrch. Uživatelé mohou snadno upravit velikost, polohu a úhel otočení vzoru na základě trajektorie náhledu. Jakmile jste se vzorem spokojeni, stačí stisknout tlačítko pro gravírování.

Pokud vás Atomstack A5 zaujal, můžete si jej nyní objednat z českého skladu. Cena činí 209 dolarů. Kupujte ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim