reklama

Google Fit na Wear OS se začíná sám učit, kdy jste skončili se cvičením

Google Fit na Wear OS se začíná sám učit, kdy jste skončili se cvičením
2021-02-27T13:30:00+01:00
• 27. 2. 2021

Zdroj: Google

Mnoha uživatelům chytrých hodinek nejen s Wear OS se jistě alespoň jednou za čas stane, že jakmile docvičí, zapomenou danou aktivitu ukončit. V takovém případě měření běží dál, jenže aktivita již neprobíhá, tudíž se vám značně mohou zkreslit data. V Googlu si toho jsou vědomi, a tak pro aplikaci Google Fit na Wear OS zamíří aktualizace, která tento problém vyřeší a měření dokáže automaticky sama zastavit.

Google Fit dostává nový vzhled pro WearOS

Šikovná funkce pro zapomětlivé

Tato novinka, která vám automaticky detekuje konec aktivity a ukončí její měření, byla zjištěna uživatelem na Redditu. Pokud odteď tedy zapomene vaši aktivitu ukončit, hodinky s Wear OS to udělají po chvíli samy za vás. Na vašich hodinkách se tedy objeví okénko, které o ukončení aktivity informuje a dotáže se vás, zda už jste docvičili, nebo si jen dáváte pauzu. Tuto akci navíc doprovází také vibrační odezva, díky které toto upozornění nepřehlédnete.

Google Fit for Wear OS 416x416x

zdroj: xda-developers.com

Prozatím není jasné, zda tato možnost dorazila jako plnohodnotná aktualizace aplikace Google Fit, nebo jen jako přepínač na straně serveru, z Redditu se ale zdá, že by již měla být dostupná pro široké publikum uživatelů. Nejeden uživatel hodinek s Wear OS ji tedy jistě velmi ocení.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim