reklama

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport: nejlepší sportovní sluchátka sponzorovaný článek

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport: nejlepší sportovní sluchátka [sponzorovaný článek]
2020-12-18T18:03:16+02:00
• 19. 12. 2020

Bang a Olufsen je velmi ikonickou značkou po celém světě, známou bezkonkurenční oddaností inovacím, stylu a výkonu. Alespoň tak vnímá značku B&O řada lidí po celém světě. Firma se vždy snažila věnovat sluchátkům a reproduktorům s neuvěřitelně minimalistickým designem. 

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

Bang a Olufsen se věnuje také špuntovým sluchátkům, které ve svém skladu má internetový obchod Smarty. Například model Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport kombinuje elegantní design, skvělý zvukový výstup a dlouhou výdrž na jedno nabití. Právě tento kousek můžete zakoupit u Smarty. Podívejme se podrobně na to, co si můžete pořídit pod vánoční stromeček.

Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport

E8 Sport byla vytvořena od začátku do konce pro sportovce, takže se na ně můžete spolehnout jak po hudební stránce, tak po té funkční. Voděodolné zpracování se stupněm krytí IP57 vás vytáhne na výběh i za nepřízně počasí a ergonomické vyvedení doplněné o správně zvolenou velikost manžety včetně úchytu k vnitřní části boltce zamezí jakémukoliv nežádoucímu uvolňování.

3 1280x685x 2 1280x724x

Bang & Olufsen dokazuje, že i TWS sluchátka mohou být vhodná na sport. Na jedno nabití vydrží až 7 hodin v kuse a v hliníkovém pouzdře s Qi bezdrátovým nabíjením se celkem ukrývá až 30 hodin poslechu. Kolik za tu dobu uběhnete? O spolehlivé připojení se postará energeticky úsporné Bluetooth 5.1 doplněné o kodek Qualcomm aptX, který se postará o stabilní, a především kvalitní připojení.

Proč je model E8 Sport zvolit?

  • nabízí výdrž až 30 hodin s přenosným nabíjecím pouzdrem
  • disponuje stupněm krytí IP57
  • nabízí lehký a omyvatelný hliník
  • součástí je Qi bezdrátové nabíjení
  • má ergonomické zpracování
  • k dispozici je nejmodernější Bluetooth 5.1 s aptX kodekem

Internetový obchod Smarty nabízí sluchátka za 9 490 Kč. Pro zpříjemnění vašich sportovních aktivit model E8 Sport doporučujeme. Objednat si produkt můžete ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim