reklama

Nové AirPods Pro Lite mají dorazit již v první polovině roku 2021 s příznivou cenou

Nové AirPods Pro Lite mají dorazit již v první polovině roku 2021 s příznivou cenou
2020-12-18T18:01:48+01:00
• 19. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

První sluchátka AirPods byla představena již v roce 2016 po boku iPhone 7. Od té doby jsme se dočkali jen nepatrného vylepšení u druhé generace AirPods a také vyššího modelu AirPods Pro. Již příští rok se máme dočkat nového levného modelu, který má designem vycházet z AirPods Pro.

Levné AirPods Pro již příští rok

Levnější verze AirPods Pro má dostat sice jejich design, nenabídne ale aktivní potlačení šumu. Bude se tedy pravděpodobně také jednat o špunty. Cenovka by měla být 199 dolarů, což přesně odpovídá cenovce dnešní druhé generace AirPods s bezdrátovým nabíjením. Výdrž baterie má být také vylepšena.

AirPods Pro

Zdroj: MacRumors

Na druhou stranu další generace AirPods Pro má přinést nový design s kratšími “nožičkami”. Nové základní AirPods Pro Lite mají dorazit již v první polovině roku 2021. Nabízí se tak možnost představení buď v březnu na tiskové konferenci, kterou Apple většinou v tento čas pořádá, nebo pak až na WWDC.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim