reklama

WhatsApp změní sekci Archív

WhatsApp změní sekci Archív
2020-11-29T09:30:36+01:00
• 29. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

WhatsApp připravuje novinky poměrně dlouho a někdy si musíme počkat i rok, než se dostanou do stabilní verze. Mnohé z nich lze otestovat v beta verzi, bohužel má omezený počet uživatelů. Někdy se v testovací aplikaci WhatsApp ukrývají části kódu naznačující nové funkce. Web WABetaInfo objevil novinky, na které se můžete těšit.

WhatsApp chystá automatické odstraňování zpráv

Archív ve WhatsApp s jiným názvem a novými funkcemi

Společnost v tuto chvíli pracuje na novém režimu, který se pravděpodobně bude jmenovat Režim dovolené. Sice není k dispozici mnoho informací, ale dá se předpokládat, že po aktivaci nebudete vyrušování některými chaty a zůstanou stranou, dokud režim nevypnete. S touto novinkou bude spojena i změna sekce Archívu. Do něj zatím můžete odklidit vybrané chaty, ale jakmile vám někdo napíše a odpovíte, vrátí se konverzace mezi běžné. S přejmenováním na Přečíst později, se změní funkcionalita.

WhatsApp vylepší tapety pro chaty

Aktuální Archív funguje velmi prostě, ale Přečíst později získá vylepšené možnosti. V rámci nastavení budete moci jednoduše definovat, jestli přijaté mediální soubory se mají ukládat do zařízení. Podstatnější položkou je ale nastavení, jestli nově přijaté zprávy mají celou komunikaci přesunout mezi ty běžné.

ARCHIVED BANNER IOS 1 1240x1580x ARCHIVED EDIT MODE ACTION IOS 1242x1992x ARCHIVED SETTING IOS 1242x2208x

Zdroj: WABetaInfo

Celá funkcionalita se stále vyvíjí a ještě všechny popisky neodpovídají finální podobě. Náhledy výše pochází z iOS verze, přičemž se novinka připravuje i pro Android. Kromě toho se podařilo objevit, že přehrávač videí ve WhatsApp pro Android dostane funkci ztišení videa.

MUTE VIDEO ANDROID 768x292 768x292x

Zdroj: WABetaInfo

Zdroje: wabetainfo.com, wabetainfo.com, androidheadlines.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karel Zýbalst

29. 11. 2020, 11:45
Android aplikace

A kdy budou ve WhatsApp vyskakovaci reklamy a placení za archivovani?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim