reklama

Výrobce displejů BOE již podruhé neprošel testy pro výrobu OLED obrazovek pro Apple

Výrobce displejů BOE již podruhé neprošel testy pro výrobu OLED obrazovek pro Apple
2020-11-21T11:30:42+01:00
• 21. 11. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple ve svých iPhonech od roku 2017 začal ve vybraných modelech používat AMOLED displej a letos ho mají konečně všechny modely nové řady iPhone 12. Během posledních měsíců se několikrát spekulovalo, že Apple si nechá vyrobit AMOLED displeje v továrnách čínské společnosti BOE. Ta dodává také velmi kvalitní panely třeba pro Huawei.

Recenze Apple iPhone 12 – hranaté barevné jablko

BOE zkusí projít testy za půl roku znovu

Podle nejnovějších informací Apple testoval kvalitu vyrobených panelů od společnosti BOE již podruhé, a to letos v říjnu. Validace obrazovek ale trvala jen měsíc a byla neúspěšně zakončena. BOE tak nyní nezíská ani část dodavatelského řetězce. Znovu se bude moci ucházet o tento post až za půl roku.

iPhone 12 Pro 17 5834x3275x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pokud poté na potřetí projde, mají být obrazovky od BOE používány do repasovaných modelů iPhone 12. Pro iPhone 13 prý Apple údajně zůstane prozatím věrný Samsungu a LG. Očekává se, že nový iPhone 13 Pro konečně přinese 120 Hz spolu s technologií LTPO.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim